פיני משה
תיק עבודות

פיני משה

מבכירי מעצבי התפאורה ותלבושות בישראל

בוגר החוג לתיאטרון באוניברסיטת תל אביב במגמה לעיצוב תפאורה ותלבושות.

סיים לימודי אדריכלות פנים, התמחה גם בהוראת אמנות ובין היתר עוסק בהדפס, בתחריט ובציור בסדנת האמנים של אגודת הציירים.

עיצב תפאורה ותלבושות להצגות רבות:

באוניברסיטת תל אביב, בסמינר הקיבוצים, בבית לסין, בתיאטרון הקאמרי ובתיאטרון האידי וצוותא ועוד.

זכה בפרס ראשון בעיצוב תפאורה להצגה "עור" בפסטיבל עכו.

מעצב גם עבור האופרה הישראלית והתזמורת הפילהרמונית.

בטלוויזיה החינוכית עבד כמעצב בכיר בתכניות הבאות:

"זהו זה", "תיק תקשורת", "תעלם ותכלם", "הכול פתוח", "חצי המנשה", "עשרים פלוס", "בסוד העניינים" ועוד.

בשנים האחרונות עובד בעיקר בערוצים:2,1, 10 עבורYES  והוט.

בין התכניות שבהן עיצב – "רשת על הבוקר", "משפחה וחצי", "ד.נ. גליל מערבי", "קלפים פתוחים", "כלבוטק", "שולחן לשניים", "שובו של הקאמבק", "כל העולם במה", "באאז", "סיגליות", "הזירה הלשונית", "פסקול ישראלי", "חוצה ישראל", "רפואה שלמה", "בחצר של פופיק".

והדרמות: "אהבה מעבר לפינה", "ראש גדול", "אולי הפעם", "ילדות רעות", "האי", "נשות הטייסים", "יוני והמחוננים", "פולישוק" ,"בנות הזהב" ועוד.

מסר מפיני: "זה כמו לבקש מאמן להסביר את יצירות האמנות שלו, או ממשורר את השירים שלו. זה מחטיא את העיקר. המשמעות נחשפת רק באמצעות החיפוש"

תיק עבודות

[ngg_images source="galleries" container_ids="146" display_type="photocrati-nextgen_pro_horizontal_filmstrip" image_crop="0" image_pan="1" show_playback_controls="1" show_captions="0" caption_class="caption_overlay_bottom" caption_height="70" aspect_ratio="1.333" width="100" width_unit="%" transition="fade" transition_speed="1" slideshow_speed="5" border_size="0" border_color="#ffffff" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" ngg_triggers_display="always" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]