קישור לעמוד הפייסבוק
קישור לאתר אינטרנט
תיק עבודות

לורין יעקובסון

מפיקת אירועים

מפיקת אירועים בארץ ובחו"ל, מלווה אלפי זוגות, משפחות וחברות ביצירת אירועים קלאסיים, יוקרתיים ומרגשים כבר למעלה מ – 26 שנה.

הסטנדרטים הגבוהים של לורין, והפרפקציוניזם שלה, הם שמאפשרים לה להפיק אירועים ברמה גבוהה ובהתאמה אישית ללקוח. תכנון יעיל ולוגיסטיקה, שיתופי פעולה עם אנשי מקצוע מובילים בתחומם- נגנים, די ג'יי, צלמים, מעצבי תפאורה, אדריכלים, חברות קייטרינג , אנשי קריאטיב, מפעילי אטרקציות ועוד- בשילוב עם הנסיון של לורין והקפדה על כל פרט קטן, הם שמאפשרים לה בסופו של דבר להפיק אירועים מרשימים, יוקרתיים ומרגשים, הנשארים לנצח כזכרון מופלא.

תיק עבודות

[ngg_images source="galleries" container_ids="218" display_type="photocrati-nextgen_pro_horizontal_filmstrip" image_crop="0" image_pan="1" show_playback_controls="1" show_captions="0" caption_class="caption_overlay_bottom" caption_height="70" aspect_ratio="1.5" width="100" width_unit="%" transition="fade" transition_speed="1" slideshow_speed="5" border_size="0" border_color="#ffffff" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" ngg_triggers_display="always" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]