דורון כהן

מומחה למיסחור ושיווק

בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנה בתחום השיווק והמכירות ומילא בין השאר שורה של תפקידים בחברות מובילות בתחום התקשורת, התיירות , הפרסום ועוד.

החל משנת 2003 עוסק דורון בתכנון ,ליווי והקמה של קמפיינים פרסומים בנקודות מכירה , ובכלל זה פרזנטציות לחברות והגופים הגדולים והמובילים במשק הישראלי , תוך ליווי מלא ומקצועי של השקת מוצרים ומותגים,חגיגות נראות, ומתן מענה מקצועי ואיכותי , לצרכים השונים של חטיבות השיווק בחברות יצרניות , וכן מתן פתרונות ייעודיים למערכי הנראות של רשתות שיווק ונקודות מכירה בפריסה ארצית.

מומחה בהובלת קמפיינים פרסומיים, תכנון והתאמת אמצעי נראות ובעל הבנה מעמיקה ונסיון רב בתחום ה  P.O.P, מתמחה בייעוץ מדיה לנקודות מכירה והתאמת התמהיל הנכון והאפקטיבי ביותר להשפעה על החלטת הקנייה בנקודת ההחלטה. לשעבר מנהל חטיבת רשתות וחבר הנהלה בחברת "הדיה פרסום בנקודות מכירה".לדורון למעלה מ 12  שנות ניסיון בעולם ה RETAIL ובכלל זה הובלת קמפיינים ליצרני מזון, ומשקאות,  חברות קוסמטיקה יוקרתית, רשתות מזון , רשתות פארם, צעצועים, חברות דלק וחנויות נוחות, חברות סלולר, תכשיטים ועוד ועוד…

כמו כן מומחה בהכשרה, אימון והדרכת צוותי שיווק וטרייד בעולם התוכן של המסחור החזותי , ובכלל זה מבנה המרחב הקמעונאי, התנהגות הקונה, אמצעי נראות ועוד..