דלתות הזזה מקובלות מאוד בכל העולם והן יכולות לחלק חדרים וחללים שלמים, להסתיר פינות פונקציונליות כמו מזווה, חדר כביסה או משרד ביתי.

נראה כי דלתות ההזזה, הוזזו הצידה משום מה בתרבות העיצוב הישראלי, על אף שהן מאוד פרקטיות ומתאימות למבנים הישראלים ובעיקר לבניה החדשה שבדרך כלל החללים בה אינם גדולים ומרווחים במיוחד.

 

באמצעות דלתות הזזה אפשר להמשיך בקלות את העיצוב של הבית, אם למשל בחרתם בעיצוב כפרי, תוכלו להשתמש בדלתות גדולות כמו של אסם, אם בחרתם בסגנון אירופאי- צרפתי תוכלו לבחור בדלתות זכוכית שקופות בסגנון פרובנס.

תוכלו למצוא גם דלתות עם הדפסים ומרקמים מרהיבים, קבלו מנה של השראה מהתמונות הבאות

[ngg_images source="galleries" container_ids="231" display_type="photocrati-nextgen_pro_horizontal_filmstrip" image_crop="0" image_pan="1" show_playback_controls="1" show_captions="0" caption_class="caption_overlay_bottom" caption_height="70" aspect_ratio="1" width="100" width_unit="%" transition="fade" transition_speed="1" slideshow_speed="5" border_size="0" border_color="#ffffff" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" ngg_triggers_display="always" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]