כולנו יודעים שצבע פורט לנו על המיתרים, גורם לנו לתחושות מסוימות ומכניס אותנו לאווירה.

אם אתם רוצים לשפץ או לשדרג את חדר האמבטיה שלכם, כדאי שתמשיכו לקרוא.

אני יודעת שפעמים רבות אנחנו מתלבטים לגבי הצבעים הנכונים, האם לשלב את הצבעים הטרנדיים? האם לשלב צבעים שאנחנו אוהבים? אם כן, איזה שילובים לעשות? איזה צבע עובד טוב עם איזה צבע? ובאילו מינונים? ובכלל, מי מבטיח לי שעדיין אוהב את זה בעוד 10 שנים…

אלו אכן שאלות חשובות ביותר, אשר לעתים גורמות לנו בסופו של דבר להתפשר ולבחור בגוון "ניטרלי", שיתאים לכל, אבל ממש לא משקף אותנו ואת מה שאנחנו אוהבים ומותיא אותנו עם חללים חביבים, אך חסרי אמירה.

אפשר לראות את זה קורה גם למעצבים רבים אשר אינם בקיאים מספיק ברזי הצבע ולכן בוחרים בגוונים הניטרליים כפתרון מיידי וכדי ללכת על בטוח.

מי שממש חושש יכול להשתמש במדבקות הניתנות להדבקה על אריחים בחללים רטובים, הן נשמרות לזמן רב יחסית ויוצרות אפקט מעניין. ניתן לרכוש בגוון אחד או מדבקות עם תמונה מודפסת.

המטרה של המעצב המקצועי כפי שלומדים בלימודי הום סטיילינג היא להתחבר לצרכים ולטעם האישי שלך, להבין היטב ואז להציע עיצובים רלוונטיים.

אני ממליצה לכם לא להתפשר, דוקא בחדר האמבטיה, שבו השהיה שלנו אינה ארוכה במיוחד מתבקש שימוש נועז יותר בצבעים שעושים לנו טוב, מעלים בנו חיוך והרגשה טובה.

בלימודי הום סטיילינג מקצועיים נכנסים לעובי הקורה ולומדים הכל על צבע, התאמות ומינונים, אספתי לכם כמה תמונות, עם כיוונים שונים של תעוזה צבעונית שיתנו לכם השראה ואומץ…

מי מכם שמעוניין בפגישה אישית ללא תשלום עם מעצב מקצועי בוגר לימודי הום סטיילינג במכללת קונספט מוזמן לפנות לכאן ונשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי. מפגש ראשוני ללא תשלום.

[ngg_images source="galleries" container_ids="255" display_type="photocrati-nextgen_pro_horizontal_filmstrip" image_crop="0" image_pan="1" show_playback_controls="1" show_captions="0" caption_class="caption_overlay_bottom" caption_height="70" aspect_ratio="1" width="100" width_unit="%" transition="fade" transition_speed="1" slideshow_speed="5" border_size="0" border_color="#ffffff" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" ngg_triggers_display="always" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]