שילוב של טפטים בעיצוב הבית היה בשימוש כבר לפני מאות שנים, במהלך השנים הביא כל דור את האמירה שלו, אבל בסופו של דבר, כולם שמרו על החמימות בנובעת מעיצוב הפנים של הבית באמצעות טפטים.
 
צריך לשים לב שבוחרים טפט שאינו כהה מידי או עמוס מידי ואני תמיד ממליצה לשים טפט על קיר שהוא קצת מרוחק כדי שיהיה מספיק מרחב להסתכל ולהכיל אותו.
 
יש טפטים באיכויות שונות, אני מאוד ממליצה לרכוש טפט איכותי שהוא מרגיש קצת כמו בד, כי הוא יחזיק לכם שנים בצורה ממש טובה, לא יתקלף, לא ישנה צבע וכדומה.
 
אז כל מה שנשאר הוא לבחור לעצמכם את הסינה ולהדביק אותה על הקיר…
[ngg src="galleries" ids="261" display_type="photocrati-nextgen_pro_horizontal_filmstrip" image_crop="0" image_pan="1" show_playback_controls="1" show_captions="0" caption_class="caption_overlay_bottom" caption_height="70" aspect_ratio="1" width="100" width_unit="%" transition="fade" transition_speed="1" slideshow_speed="5" border_size="0" border_color="#ffffff" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" ngg_triggers_display="always" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]