פינות ישיבה הן חלק בלתי נפרד מכל אירוע, ולא בכדי: הפינות הללו מאפשרות לאורחים לברוח מעט מההמולה, לנהל שיחות שקטות או לעשן, וכך בעצם ליהנות יותר מהאירוע. מסיבה זו, בעת תכנון כל אירוע, כדאי מאוד לתת את הדעת על פינות הישיבה הקיימות בו, על הנוחות והעיצוב שלהן, ובמקרים מסוימים – אף להשתמש בשירות השכרת פינות ישיבה לאירועים. לפניכם כל מה שכדאי לדעת בנושא.

אילו פינות ישיבה קיימות לאירועים?

אין ספק כי ככל שחולפות השנים, תחום העיצוב משתנה, משתפר ומשתדרג, והאופציות לעיצוב כיום – ובכלל זה עיצוב אירועים ופינות ישיבה – הן בלתי מוגבלות ואינסופיות. לפניכם מספר דוגמאות לסגנונות עיצוב של פינות ישיבה:

  • פינות ישיבה בעיצוב יפני – עיצוב יפני הוא עיצוב מינימליסטי לרוב, המשלב בתוכו אלמנטים קרים וזוויתיים. לרוב, החומרים בהם ייעשה שימוש בסוג כזה של עיצוב יהיו עץ וזכוכית בגוונים של לבן, אדום ושחור. במרבית העיצובים אשר שואבים השראה מיפן, נוכל למצוא אלמנטים כמו פרחי סחלב, וכמו כן אביזרים מעולם האירוח היפני, כמו למשל קומקומי תה.
  • פינות ישיבה בעיצוב "שאנטי" – עיצוב "שאנטי" הוא עיצוב המתאפיין בסגנון נינוח, פשוט ופרקטי. בעיצוב כזה, פינות הישיבה יהיו מורכבות לרוב מכריות ענקיות ורכות, פופים, משטחי רביצה נוחים ומחצלות, ויהיו צבועות בצבעים עזים.
  • פינות ישיבה בסגנון מרוקאי – אחד הטרנדים החמים ביותר בתחום של עיצוב פינות ישיבה כיום. לרוב, עיצוב כזה ישלב ספות וכורסאות המתהדרות בבדים פרחוניים בצבעי אדום, זהב, כתום, ירוק, ורוד וסגול, וכמו כן אביזרים כמו כלי כסף וזהב מפוארים, שולחנות זהב ועוד.

מי אחראי על עיצוב פינות הישיבה באירוע?

האדם האחראי על עיצוב פינות הישיבה הוא מעצב האירוע. המעצב אמון למעשה על כל נושא האווירה והאסתטיקה באירוע, ויכול לעשות שימוש במגוון האביזרים והרהיטים העומדים לרשותו בגן או אולם האירועים. לחילופין, המעצב יכול להיעזר בשירותי השכרת פינות ישיבה לאירועים – ובייחוד כאשר הדרישה היא לעצב פינת ישיבה ייחודית או פינת ישיבה בסגנון ספציפי (כמו אחד הסגנונות שהוזכרו למעלה). בעת עיצוב פינות הישיבה או השכרת פינות ישיבה לאירועים, על המעצב לקחת בחשבון את בקשות ורצונות הלקוח, תוך התחשבות בעיצוב הכללי של האירוע.

כיצד ניתן ללמוד לעצב פינות ישיבה?

כאמור, עיצוב פינות ישיבה הוא חלק מהתחום הכולל של עיצוב אירועים. מסיבה זו, ניתן ללמוד כיצד לעצב פינות ישיבה בקורס עיצוב אירועים. כיום קיימים מגוון של בתי ספר, מכללות וגופים אשר מציעים קורס כזה, אך עם זאת, לא כל הקורסים הקיימים בשוק הם בהכרח קורסים איכותיים, אשר שמים דגש על העיצוב והפרקטיקה ומכינים את הבוגרים שלהם היטב לעולם התעסוקה. אצלנו, במכללת קונספט, תוכלו ללמוד על התחום בקורס עיצוב אירועים איכותי, אשר ייתן לכם ידע וכלים להשתלבות מהירה וטובה בתחום. צרו עמנו קשר עוד היום, ונשמח לספק לכם אינפורמציה על הסילבוס המקיף והקורס הייחודי שלנו.