אבל עם המציאות של היום, הילדים, האורחים, הזמן הקצר לכל דבר, האם מטבח לבן באמת מתאים לאורך החיים האורבני שלנו והקצב המשוגע?

למי שבכל זאת חי את החלום כדאי לדעת שבעולם עיצוב הפנים כיום מטבחים לבנים עשויים ממגוון רחב של חומרים וחיפויים שונים כגון שיש, עץ, בטון מולבן, פלסטיק ופורמייקות שונות.

מגוון החומרים הרחב מאפשר בנייה ועיצוב של מטבח לבן שניתן לנקות יחסית בקלות, החומרים עמידים ביותר כנגד הרטיבות בחלל ומאפשרים שימוש ללא רבב.

כדי להוסיף קצת אופי ללבן, אפשר לתבל עם כל צבע שתבחרו וזה יקח את האופי של המטבח לכיוון הגוון שהוספתם, לדוגמה: תוספת של עץ תהפוך את המטבח לנוטה לכפרי, לעומת תוספת של שחור שתהפוך אותו לדרמטי וקר יותר או ורוד שיהפוך אותו למתקתק יותר.

התיבול יכול להיות באמצעות קערת פירות, אביזר יפה או מיקסר מרשים.

אספתי עבורכם כמה דוגמאות למטבחים שיתנו לכם השראה לבנה

[ngg_images source="galleries" container_ids="248" display_type="photocrati-nextgen_pro_horizontal_filmstrip" image_crop="0" image_pan="1" show_playback_controls="1" show_captions="0" caption_class="caption_overlay_bottom" caption_height="70" aspect_ratio="1" width="100" width_unit="%" transition="fade" transition_speed="1" slideshow_speed="5" border_size="0" border_color="#ffffff" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" ngg_triggers_display="always" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]