הקיר הוא פלטפורמה מצוינת לייצר עניין בחלל והסוד הוא להשתמש בחומרים שאינם בהכרח מגיעים מעולם הקירות כמו צבע או טפט, אלא דווקא כאלה שמגיעים ממשטחים, מתקרות, ואפילו מחזיתות של בנינים..

הבשורה המשמחת היא שאין חוקיות,זה המקום לעוף עם הדמיון ולהתפרע, ואז קיבלתם מוקד עניין חזק ועוצמתי שנותן את הטון בחלל. מצד שני, לחיפוי קיר יש נטייה להיות דומיננטי ולגנוב את ההצגה, לכן כדאי לא להעמיס מוקדי עניין נוספים ורבים.

טיפ אחרון וחשוב: אם נדע מה אנחנו רוצים לשדר בחלל, קבלת ההחלטות תהיה פשוטה יותר.

האם מראה כבד? האם מראה רגוע וזורם?או דווקא מראה מחוספס ומעניין?

כל החלטה כזו תשפיע על הסגנון, על הקטנת/הגדלת החלל וככלל על שפת עיצוב הפנים של הבית.

התמונות האלא הן דוגמאות מקסימות לסגנונות שונים של חיפויים, כשאתם מביטים על כל תמונה תנסו להבין מה היא גורמת לכם להרגיש…בסוף הכל מתחיל ונגמר שם.

[ngg_images source="galleries" container_ids="243" display_type="photocrati-nextgen_pro_horizontal_filmstrip" image_crop="0" image_pan="1" show_playback_controls="1" show_captions="0" caption_class="caption_overlay_bottom" caption_height="70" aspect_ratio="1" width="100" width_unit="%" transition="fade" transition_speed="1" slideshow_speed="5" border_size="0" border_color="#ffffff" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" ngg_triggers_display="always" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]