הקורסים במכללת קונספט מתאימים לאנשים המעוניינים בקריירה בעיצוב. בכל גיל ובכל שלב בחיים, אם החלטתם לעשות שינוי תעסוקתי או שברור לכם כבר מגיל צעיר שנועדתם להיות מעצבים, בקונספט תוכלו להגשים את החלום.

הלימודים בקונספט הינם מרוכזים ומעשיים ומותאמים לקצב החיים העכשווי הדורש מרבים מעימנו להמשיך לעבוד במהלך הלימודים ולפתח קריירה במקביל.

בקונספט תמצאו את האיזון הנכון בין הלימודים לשאר מחויבויות החיים. כך שגם אם אתם הורים לילדים, או בעלי משרות מחייבות, תוכלו להשתלב ולהצליח במימוש העצמי שלכם בתחום העיצוב.

הקורסים השונים נפתחים בכל מספר חודשים, יש מועדי ערב ובוקר, כדאי להתעדכן מול יועצי הלימודים. קיימים מספר קורסים שנפתחים אחת לשנה בלבד וההרשמה אליהם קצרה ונסגרת ברגע שהכיתה מלאה, על מנת לשמור על כמות משתתפים קטנה ואיכות למידה.

לקריאת תנאי הקבלה ללימודי עיצוב בקונספט לחצו כאן

לימודי תואר בעיצוב אורכים 4 שנים מלאות, כאשר הלימודים מתקיימים מבוקר ועד ערב מידי יום.

לימודי התעודה מתקיימים בדרך כלל פעם או פעמיים בשבוע ומאפשרים לסטודנטים להמשיך ולעבוד במקביל ללימודים. כמו כן, לימודי התעודה מרוכזים יותר וכוללים פחות תיאוריה ויותר התנסות מעשית.

לימודי תעודה נעים בין 6 חודשים לשנתיים. פחות מזה , נחשב בד"כ חוג בסיסי ולא לימודים למטרה תעסוקתית.
תלוי במוסד הלימודים. מכללת קונספט עובדת עם משרדי ממשלה רבים כגון: משרד המת"ת (משר המסחר והתעשייה), משרד הקליטה, ביטוח לאומי, משרד הביטחון ועוד כך שהתעודה מוכרת בישראל וגם בחו"ל כתעודה מקצועית המאפשרת לעסוק בתחום.
עיצוב כדאי ללמוד במקום עם מוניטין ונסיון, יציבים, עם צוות מרצים שעובד בפועל במקצועות העיצוב וכמובן חשוב לודא שמדובר בכיתות לימוד קטנות כך שניתן יהיה לקבל יחס אישי. מכללה רצינית, שלא כמו סטודיו קטן יכולים למנף את הכישרון שלך עם הקשרים ויחסי הציבור שלהם.
תלוי מאוד במוסד בו בוחרים ללמוד ולהתמקצע. סיום הלימודים במכללת קונספט וזכאות לתעודה מקצועית מקנה לבוגרים אפשרות מלאה לעסוק בתחום העיצוב שלמדו בדיוק באותה רמה כמו מישהו שסיים לימודי תואר ראשון או שני בעיצוב. כדאי לשים לב שלא כל מוסד מוכר.
כדאי להגיע לייעוץ אישי עם יועץ לימודים ותעסוקה בקונספט אשר יפרוש בפנייך את כל האפשרויות ויסביר לעומק על כל אחת מהן כך שתוכלו להבין ולבחור בעצמכם מתוך הבנה מלאה של כל תחום.
אף על פי שמי שבוחר בלימודי עיצוב, בוחר מתוך אהבה למקצוע ורצון לעסוק בתחום זה, לימודים אינם דבר פשוט ובטח לא כשהם מקצועיים ומעמיקים. במכללת קונספט פתחנו שיטה ייחודית אשר עוזרת לכל סטודנט להצליח בלימודים. הלימודים כוללים תמיד ספרות מקצועית והמון תרגול של כל הנלמד בכיתה כך שכל סטודנט מבין לעומק את התכנים שהופכים לכלים מקצועיים.
בדרך כלל ללימודי תעודה תנאי הקבלה פשוטים יותר, אבל תלוי לאיזה תחום בעיצוב. לרוב ראיון אישי יספק ובמידה ונמצאתם מתאימים תוכלו להתחיל בלימודים.
בהחלט כן. לימודי תעודה בכל התחומים אמורים להוביל ליצירת תיק עבודות וגם נסיון תעסוקתי אשר יעזור במציאת עבודה עם סיום הלימודים.

בלימודי הום סטיילינג מתרכזים יותר בדקורציה ובעיצוב הבית ללא שינויים מבניים גדולים, כאשר בלימודי עיצוב פנים מקדישים זמן גם ללימוד 3 תוכנות שונות, הוצאת תוכיות מפורטות המאפשרות לעשות שינויים מבניים מהותיים בחלל.

מעצב אופנה לא חייב לתפור בעצמו את הקולקציות שעיצב, אך רצוי מאוד ומקצועי יותר שיבין בתפירה לעומק, בסוגי בדים ותדמיתנות על מנת שיוכל להעביר פרטי תפירה  מדויקים לתופרות ולקבל את התוצאה הטובה ביותר.

תעשיית האירועים בישראל מורכבת בעיקרה מאירועים אשר נדרש מעצב אירועים שהוא גם מפיק על מנת להרים אותם. גם מי שרוצה לעסוק בהפקה בלבד, כדאי מאוד שיבין את יסודות העיצוב, יכיר את הספקים, שיטות העבודה והחומרים על מנת שידע כיצד לנהל את הספקים והעובדים שלו.

סטייליסט בארץ יכול לעסוק במגוון רחב מאוד של תחומים מעבר לסטיילנג אישי כגון סטיילינג למגזינים, סטיילינג לטלויזיה, לתצוגות אופנה וכו' ועל כן מומלץ לסיים את הקורס המורחב בקונספט אשר מקנה תעודת סטייליסט מוכרת ופותח את הדלת לעולם הסטיילינג.

מעבר לכך רצוי להצטרף ללימודי יזמות עסקית, הקורס הסודי לבוגרי קונספט.

מענה על שאלה זו, כולל כל השיטות להביא לקוחות חדשים, לשווק, למכור ולהרוויח בגדול כמעצב אפשר למצוא בקורס יזמות עסקית למעצבים, הפתוח לבוגרי המכללה בלבד.

מלאו את הטופס ונציג ישוב אליכם בהקדם