רוצה להתקבל לעיצוב פנים בשנקר? HIT? לא יודע מאיפה להתחיל? איך ליצור תיק עבודות מיוחד? איך להגיע מוכן לבחינות הכניסה? המכינה לעיצוב פנים בקונספט תלווה אותך עד הקבלה.

רוצים לקבל סילבוס מלא? מלאו את המייל שלכם פה וזה ישלח אליכם אוטומטית  עיצוב הפנים הוא תחום אשר עוסק בחלל מול חומר, והסטודנטים במכון הטכנולוגי בחולון מקבלים את הכלים לחשוב בצורה היקפית על הסביבה שבה אנו חיים, הצורך בדברים הסובבים אותנו בחיי היומיום, הפרקטיות בחפצים הנמצאים בחלל שבו מתנהלים חיינו, ודרכים לחדש בתחומים אלו, תוך שמירה על חשיבה יצירתית, מקורית ופונקציונלית.

  עיצוב פנים הוא תחום התמחות באדריכלות העוסק בתכנון ובשינוי חללים פנימיים במבנים.
  שלא כאדריכלות, עיצוב פנים אינו עוסק בתכנון של מבנים שלמים, אלא בתכנון חללים פנימיים לפרטי פרטים.

  על מעצב הפנים לשלוט בשדות ידע נרחבים: תכונות חומרים, חשמל, סניטציה, אמנות ועיצוב – בעבר ובזמננו, היסטוריה, היבטים ארגונומיים, פסיכולוגיים, חברתיים, תרבותיים, פתרונות אקלים וכיוצא בזה.

  נושאים אלו ועוד נלמדים במהלך הלימודים, כאשר בסיום הלימודים רשאי מעצב הפנים לעסוק בעיצוב מבנים ציבוריים, כגון מוזיאונים, משרדים, בנקים, מסעדות וכד', או מבנים פרטיים כגון דירות, בתים פרטיים וכד'.

  הוא רשאי לעשות כל שינוי פנימי בחללי המבנה, למעט שינויים חיצוניים, אשר עליהם יש לקבל אישור מהעירייה המקומית.

  מיומנותו האישית של מעצב הפנים להבין את צורכי הלקוח היא בעלת ערך עליון, שכן מעצב הפנים עובד מול לקוח ומעצב עבורו את החלל באופן שיתאים ללקוח ויענה על צרכיו.

  בארץ ניתן ללמוד עיצוב פנים לתואר ראשון במוסדות הבאים:

  • שנקר
  • המכללה למינהל
  • מכללת HIT