כל אישה שנכנסת לאולם עם שמלה מחמיאה, שנתפרה במידתה, תגרוף אחריה עשרות עיניים…

סודות המחוך וההוט קוטור נודעו כבר לפני עשרות שנים ועד היום כלות מבקשות שמלות מיוחדות ליום חתונתן ומחפשות את המעצב/ת שידע למצוא את הקו שידגיש את יופין… אולמות האירועים מלאים בשמלות ערב שנעשו בתפירה עילית (הוט קוטור) ובהתאמה אישית לגוף האישה.

לבוגרי הקורס אשר יתמחו בקונספט בעיצוב שמלות כלה וערב מובטחת פרנסה טובה ועסקים משגשגים, הם יוכלו לעצב ולתפור באופן מקצועי מחוכים, שמלות כלה ושמלות ערב בכל סגנון ומכל בד.

פיקדון סמלתוך 4 חודשים מהיום תוכלו לעצב כל שמלת כלה, כל שמלת ערב, מכל בד ובכל סגנון. הכל תפור באיכות גבוהה, עם שיבוצים מרהיבים לפי טעמכם האישי ובדיגום חופשי שנעשה במקצועיות על גוף הלקוחה.
אתם תהיו בעלי הכשרה מקצועית יסודית ותעודה בינלאומית בעיצוב שמלות כלה וערב.

מצאת כבר שם למותג שלך?

אם יש לך חלום להפוך אנשים לכוכבים, אם תמיד חלמת להלביש כלות, אם יש לך רעיונות טובים לעיצוב בגדים מיוחדים לאירועים של פעם בחיים… הקורס הזה מיועד עבורך!
קורס עיצוב מחוכים, עיצוב שמלות כלה ושמלות ערב פותח בפנייך דלת לעולם ההוט קוטור.
הקורס חושף בפנייך את כל שיטות העיצוב והתפירה של מחוכים, שמלות ערב וכלה, תחתיות והינומות ותפירתן בתפירה עילית.

זה הזמן למצוא את השם הנכון עבור המותג שלך, להתחיל להכין כרטיסי ביקור ותוויות בד. בקרוב מאוד נראה תוצאות, בגדי כלה וערב שידהימו את הסובבים ויגרפו מחמאות ופירגונים רבים, אז תתכוננו לשלוף את כרטיס הביקור, שיספרו לכולם כמה אתם מוכשרים!

דיפלומה בינלאומית בהוט קוטור

עם סיום לימודי עיצוב שמלות כלה וערב בהצלחה ולאחר הגשת פרויקט הסיום מוענקת דיפלומה בינלאומית מטעם קונספט – המכללה למקצועות העיצוב. דיפלומה זו בצירוף תיק העבודות שלך תהווה את כרטיס הכניסה שלך לתעשיית האופנה.

השתתפות בהפקת אופנה ותצוגת אופנה
הקורס היחידי בישראל שכולל חשיפה מושלמת בתצוגת אופנה מרהיבה וכן צילומי העבודות בהפקת אופנה מתוקשרת.

היתרון התעסוקתי
מכללת קונספט מרכזת עבורכם משרות בתחום העיצוב ומכשירה אתכם לפתוח עסק עצמאי בתחום העיצוב.
קונספט המכללה לעיצוב מלווה מאות בוגרים, שהקימו במו ידיהם עסקים בתחומי העיצוב
ועוזרת במינוף הרעיונות שלהם וקידום עסקיהם תוך התמקצעותם בתחום.
החלטתם ללמוד בקונספט, אנחנו מתחייבים להצלחה שלכם כמעצבים!

צוות המרצים

המרצים המתקבלים ללמד במכללת קונספט הינם אנשי מקצוע ותיקים ומוערכים בתחומם, בעלי נסיון קשרים וידע מעשי בתחום, אשר אותו יעבירו לכם בצורה חווייתית ומהנה. חשוב לנו להעניק יחס אישי לכל סטודנט, סבלני וקשוב ועל כן הכיתות קטנות ומאפשרות זאת.

 • הלימודים מתקיימים על מכונות תפירה תעשייתיות – מקצועיות (מכונה לכל סטודנט) כמקובל בבתי הספר לאופנה ובעולם ההוט קוטור.

לקבלת סילבוס מלא השאירו פרטים  הקורס בראשי פרקים

  מעוניינים לקבל את הסילבוס המלא? השאירו את פרטיכם המלאים ותקבלו סילבוס לתיבת הדוא"ל שלכם.   משך הלימודים:
   מסלול לימודי עיצוב שמלות כלה וערב נמשך כארבעה חודשים – מפגש שבועי אחד של 5.5 שעות אקדמיות. לימודי בוקר בין השעות 9:00-13:00.

   תנאי קבלה:

   • ריאיון אישי
   • מבחן קבלה – יינתן לפי הצורך
   • רצון, רעב ואהבת המקצוע
   • הצגת תיק עבודות
   • ידע ונסיון קודם בתדמיתנות

    

   לימודי המשך והתמחויות ממסלול זה:

   • יזמות עסקית למעצבים
   • סדנת הוט קוטור לבעלי עסקים בתחום האופנה
   • סיור מאורגן במתפרות ומפעלי בדים בחו"ל
   • קונספט נהפכה להיות המשפחה המלווה שלך, גם לאחר סיום לימודי עיצוב אופנה נעמוד לרשותכם ונעזור לכם בצעדיכם המקצועיים הראשונים בעולם האמיתי:  לימודי יזמות עסקית, הפקת אופנה אישית רק לקולקציה שלכם, כתיבת קו"ח, פתיחת עסק חדש או עבודה על פרויקט עצמאי.
   • תוכנית לימודים עדכנית ומותאמת לצרכי השוק
   • מרכז השמה פנימי המיועד לבוגרי המכללה בלבד ומציע להם מידי יום עשרות מישרות מלהיבות במקצועות העיצוב.
   • מסלול אימון עסקי ייחודי למעצבים יזמים.
   לימודי עיצוב שמלות כלה וערב מתאימים למחפשים הכשרה מקצועית מקיפה ומגוון כלים שיאפשרו לכם להשתלב במהירות כשכירים או כעצמאים בעולם הנוצץ של אופנת הערב, האירועים והמחויטים.

   קורס עיצוב שמלות כלה וערב הוא צעד ראשון ומשמעותי בקריירה בתחום הוט קוטור (תפירה עילית). תוכלו להשתלב כמעצבי הבית בבית אופנה או ברשת אופנה, לפתוח בית אופנה המתמחה בעיצוב שמלות כלה, לעבוד כתדמיתנים, מעצבי אופנה בסלון כלות, מעצבי מחוכים, בגדי ערב ועוד.

   הקורס בנוי באופן מדורג המאפשר לכל אחד להגיע להישגים ולהצליח בעיצוב ובתפירה וזאת תוך שילוב עבודה ושאר החיים במהלך הלימודים.

   אז אם החלום שלך הוא לעבוד בסטודיו לכלות משלך, הגעת למקום הנכון, פה ניתן להפוך כישרון למקצוע.

   פיקדון סמל*הקורס תחת פיקוח משרד התמ"ת – ניתן לשלם מפיקדון צבאי
   *משרד הביטחון
   *משרד הקליטה
   *המוסד לביטוח לאומי
   * משרד העבודה
   לימודי עיצוב שמלות כלה וערב מתקיימים בסטודיו מעוצב שנבנה במיוחד עבור הסטודנטים בסטנדרטים בינלאומיים. הכתות והסדנאות מאובזרות בחומרים ועזרים טכניים חדישים, מעבדת מחשבים מתקדמת וספריה גדושה בספרי עיצוב, מגזינים והשראות מכל העולם.
   הרצאות אורח והשתלמויות מקצועיות מתקיימות מידי חודש (ללא תוספת תשלום). כי בקונספט חשוב לנו שתחשפו ותכירו את תעשיית האופנה וההוט קוטור והאנשים שמאחורי הקלעים בארץ ובחו"ל. כך תוכלו ליצור קשרים שיעזרו לכם לנתב את דרככם המקצועית, חשיפה זו תמנף אתכם ביתר קלות כמעצבים טריים, תוך הבנה מלאה יותר של כל תהליך העבודה והכרות עם האנשים שבדרך…
   • ספרות מקצועית לכל סטודנט- במהדורה יחודית אשר נכתבה ונערכה לסטודנטים לעיצוב אופנה בקונספט בלבד.
   • מלגה ליזמים בתחילת דרכם
   • הקורס תחת פיקוח התמ"ת- ניתן לשלם מפיקדון
   כולנו יודעים שלא מספיק להיות מעצב אופנה מוכשר, צריך גם לדעת לשווק ולמכור את הבגדים שלך כדי להצליח בגדול!במסגרת לימודי יזמות עיסקית למעצבים נעניק לך כלים שיווקים ואסטרטגיים לפיתוח עסק עצמאי בתחום עיצוב אופנה.

   תלמדו את כללי המפתח ליציאה לשוק העבודה, איך להפוך את עצמכם למותג ידוע בתחום האופנה, מהם השלבים להקמת סטודיו עצמאי, סודות המעצבים המצליחים, בניית תוכנית עסקית, יחסי ציבור ופרסום, צילום אופנה, סטיילינג, דרכים לפיתוח חבילת מיתוג : לוגו, כרטיס ביקור, תווית בד ותווית נייר.כלים לפיתוח הקו האישי שלך, זיהוי טרנדים ואופן השימוש בהם בתעשייה, התחלת ייצור בכמויות גדולות או קטנות ועוד.

   במהלך לימודי יזמות יקבל כל סטודנט ערכה ייחודית שפותחה במכללת קונספט, אשר תלווה אותך בכל שלבי המכירה, העיצוב והייצור ותבטיח הצלחה מלאה בדרכך!

   עזריאליקונספט – המכללה למקצועות העיצוב, ממוקמת במרחק הליכה מעזריאלי (100מ'), קרובה למרכזי תחבורה ציבורית (רכבת, אוטובוסים, מוניות שירות).

   1. הקורס מוכר ומפוקח על ידי משרד התמ"ת ומטרתו תעסוקתית- פיתוח קריירה בעיצוב אופנה.
   2. אם אין לך 4 שנים להתמסר לתואר, קונספט ריכזה עבורך מסלול שמבוסס 100% על התנסות מעשית ומתרכז במה שנכון עבורך ובמה שיוביל אותך לפתח בקלות קריירה בעיצוב אופנה עם סיום הלימודים.
   3. כיתות הלימוד קטנות ומרכזות עד 15 סטודנטים בכל כיתה.
   4. לימודי התפירה והתדמיתנות מתחילים מרמה גבוהה(רק בעלי ידע קודם יכולים להצטרף למסלול זה) ומרקיעים עד לרמת הוט קוטור בינלאומית של עיצוב, איור, תדמיתנות ותפירה של שמלות כלה וערב.
   5. בקונספט תלמדו תכלס כבר מהשיעור הראשון. התאוריות הופכות למעשי במכללת קונספט.
   6. קולקצית הסיום- רק בקונספט תעצבו ותתפרו בפועל 5 לוקים בפרויקט הסיום! זה אומר שרק מקונספט תצאו עם קולקציה אמיתית, תפורה, לא רק מאויירת!!! זה אומר שיהיה לכם תיק עבודות ברמה גבוהה וזה אומר שיותר דלתות יפתחו בפניכם עם סיום הלימודים, יהיו לכם יותר דגמים להראות וכמובן יהיה לכם יותר בטחון ונסיון כמעצבי אופנה. חשוב לא?
   צוות יועצי הלימודים של קונספט ישמח לתאם איתך פגישת ייעוץ אישית ללא תשלום. לקבלת המדריך ללימודי עיצוב  או לקביעת פגישת ייעוץ – מלא/י פרטים כאן למטה או התקשר\י 03-5612029

   אם אתם מאלה שנושמים וחיים אפנה עלית, שמעריכים שמלות תפורות היטב וחליפות גזורות על פי מידה, ואם חלמתם לעצב שמלות מרהיבות מעשה ידיכם, קורס עיצוב שמלות כלה וערב הוא מסלול הלימודים האידיאלי עבורכם.  לפניכם מספר נקודות שחשוב לבדוק לפני שאתם נרשמים לקורס עיצוב שמלות כלה וערב, כדי לוודא שבחרתם במסלול הטוב ביותר עבורכם.

   בית ספר לעיצוב ואופנה

    

   תיאורטית ניתן ללמוד קורס עיצוב שמלות ערב וכלה גם במתנ"ס השכונתי. מעשית, עדיף ללמוד במוסד, בית ספר או מכללה שעיקר עיסוקם הוא בתחום העיצוב והאופנה. אם אתם רוצים להיות מעצבי שמלות ערב נחשבים, התחילו מזה שתלמדו במכללה שמכשירה סטודנטים במקצועות שונים מתחומי העיצוב, האמנות והאופנה, כך תיהנו מסביבה מאתגרת, מעוררת מחשבה ומפרה, ובו בזמן תוכלו לבסס קשרי חברות ועבודה שישרתו אתכם גם בעתיד.

   עלויות ותנאי לימוד

    

   ניתן ללמוד קורס עיצוב שמלות כלה וערב תוך כדי עבודה, טיפול בילדים וכן הלאה. בדקו ששעות השיעורים ומשך הקורסים בקורס עיצוב שמלות ערב וכלה תואמים את אורח החיים שלכם,  וכמו כן בדקו את נתיבי התחבורה הציבורית, אפשרויות החנייה, והנגישות של בית הספר עבורכם. אתם רוצים ללמוד במוסד שקל לכם להגיע מהבית אליו וממנו בחזרה הביתה. ערכו השוואות מחירים בין קורסים שונים, וקחו בחשבון את מספר שעות הלימוד בכל קורס.

   תעודות והשמה

    

   כדי שתוכלו למצוא עבודה ולהשתלב בתחום לאחר סיום הקורס, אתם צריכים לדעת שני דברים:

   • תעודה – איזו תעודה או הסמכה מקבלים עם סיום הקורס, האם הקורס מוכר על ידי גופים ציבוריים?
   • מרכז השמה – האם בית הספר או המכללה מפעילים מרכז השמה המסייע לבוגרי הקורס להשתלב בשוק?

   נושאי הלימוד

    

   חשוב לוודא שאתם נרשמים לקורס עיצוב שמלות כלה שייתן בידכם את מירב הכלים העדכניים. בדקו שבקורס נלמדות מגוון שיטות וטכניקות עדכניות, שהלימודים כוללים התנסות מעשית, שהקורס מתקיים בסטודיו מקצועי בו כל חומרי הגלם והציוד המקצועי זמינים לסטודנטים, ושבתום הקורס תהיה לכם קולקציה על שמכם וכן תיק עבודות מרשים.

   קורס עיצוב שמלות כלה וערב בקונספט

    

   מעוניינים ללמוד כיצד לעצב, לתכנן ולתפור שמלות ערב ושמלות כלה מרהיבות, ואיך לתרגם את המראות שבראשכם לשמלות אמיתיות שיחמיאו לנשים שיזכו ללבוש אותן באירועים נוצצים שונים? הינכם מוזמנים להתרשם מצוות המרצים ומהתמיכה והשירותים שמעניקה מכללת קונספט לתלמידיה, ולהירשם לקורס עיצוב שמלות כלה וערב של קונספט. הקורס מועבר על ידי מרצים מקצועיים ומבוקשים, במהלכו התלמידים נחשפים למגוון טכניקות וחומרים, ובסופו יוצא כל בוגר כשבאמתחתו קולקציה שהוא יצר, ותיק עבודות נהדר. הקורס מוכר ומפוקח על ידי משרד התמ"ת, ולבוגריו מוענקת תעודה בינלאומית. בכל שאלה ובקשה אל תהססו לפנות אלינו באמצעות האתר או בטלפון. אחד מנציגינו ישמח לענות לכם בהקדם האפשרי, לעמוד לשירותכם, ולסייע לכם בכל דרך אפשרית.

   בוגרים ממליצים

   • חוי אינהורן

    חוי אינהורן- בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה במכללת קונספט ולאחריה סיימה בהצטיינות את ההתמחות בעיצוב שמלות כלה וערב בקונספט. אינהורן היא מעצבת אופנה מבוקשת במגזר החרדי. מתגוררת בבני ברק ועובדת מהסטודיו הביתי ממנו היא מוציאה מידי שבוע עשרות שמלות מפוארות לחגיגות במגזר החרדי. ניתן להשכיר שמלות או להזמין שמלה בעיצוב כיד הדמיון ובתאמה מלאה לגוף, זו המומחיות של חוי.

    עוד בוגרים עובדים >

   • שירן כהן

    שירן כהן – בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה במכללת קונספט ולאחריה סיימה בהצטיינות את ההתמחות בעיצוב שמלות כלה וערב בקונספט.מאז היא פתחה סטודיו עצמאי בו היא מעצבת ותופרת שמלות כלה וערב בהזמנה אישית.
    שירן ידועה בעיצוב בקו האישי האוריאנטלי שלה המחבר בין בדים ואפליקציות מיוחדות לכדי מראה חדשני ועדכני אך עם ניחוח מסורתי.

    עוד בוגרים עובדים >

   • עידו מסארווה

    עידו מסארווה- בוגר המחלקה לעיצוב שמלות כלה וערב במכללת קונספט. מיד עם תום לימודיו בתחילת שנת 2016 פתח את הסטודיו המרשים ביותר בטירה,למעלה מ 200 מ' בהם מוצגים לראווה עשרות דגמים למכירה או השכרה.
    עידו מטפל באופן אישי בכל לקוחה ומתאים לה את הבגד לגוף. נשות האזור יודעות שעידו יוכל לעזור להן להגשים כל פנטזיה עיצובית של שמלת כלה או ערב, מורכבת ככל שתהיה ועל כן נוהרות אליו להגשים את החלום…

    עוד בוגרים עובדים >

    גלריית עבודות סטודנטים

    • עיצוב: אורטל שרביט

    • עיצוב: אילנה פינקלשטיין

    • עיצוב: אשרת רומנו

    • עיצוב: דינה שוכן

    • עיצוב: הבבושקות

    • עיצוב: זיינב מחאג'נה

    • עיצוב: חוי אינהורן

    • עיצוב: יאנה צ'רבינסקיה

    • עיצוב: יאנה צ'רבינסקיה

    • עיצוב: ליז מרטינז

    • עיצוב: ליז מרטינז

    • עיצוב: נוי הרוזיאן

    • עיצוב: נעמי קניון

    • עיצוב: שירן כהן

    • עיצוב: עידו מסארוה

    • עיצוב: עידו מסארוה

    • עיצוב: עידו מסארוה

    • עיצוב: עידו מסארוה

    • עיצוב: נעמי

    • עיצוב: עידו מסראווה

    מספר טלפון למידע ופרטים – 03-5612029