אם יצא לכם לשפץ לאחרונה ולהינות מכל רגע, אם אתם אלה שתמיד עוזרים לחברים לעצב את הבית, תמיד קוראים לכם לתת רעיונות….
אם יש לכם נטיה להזיז ולשנות רהיטים כל פעם מחדש, סתם בשביל התענוג, כי משעמם לכם לראות את אותו הדבר…
אם אתם נכנסים לכל חנות עיצוב רק בשביל “לשטוף את העיניים”, הגעתם למקום הנכון.

פיקדון סמל
תוך 17 חודשים תוכלו להכנס לכל חלל, לשבור, לבנות ולתכנן כיד הדמיון. אתם תהיו בעלי הכשרה מקצועית יסודית ותעודה בינלאומית של מעצבים ואדריכלי פנים..

קורס עיצוב ואדריכלות פנים בפיקוח משרד התמ”ת.

קורס עיצוב ואדריכלות פנים בקונספט מתמקד בתכנון ועיצוב חללי מגורים וחללים ציבוריים ומאפשר לבצע שינויים גדולים תוך כניסה לפרטים הקטנים, ‘הלבשת’ הבית, בחירת האביזרים המתאימים ופרטי העיצוב והריהוט שישלימו את האווירה.

דיפלומה בינלאומית בעיצוב ואדריכלות פנים

עם סיום לימודי עיצוב ואדריכלות פנים בהצלחה ולאחר הגשת פרויקט הסיום מוענקת דיפלומה בינלאומית מטעם קונספט – המכללה למקצועות העיצוב. דיפלומה זו בצירוף תיק העבודות שלך תהווה את כרטיס הכניסה שלך לתעשיית העיצוב.

היתרון התעסוקתי

מכללת קונספט מרכזת עבורכם משרות בתחום העיצוב ומכשירה אתכם לפתוח עסק עצמאי בתחום העיצוב.
קונספט המכללה לעיצוב מלווה מאות בוגרים, שהקימו במו ידיהם עסקים בתחומי העיצוב
ועוזרת במינוף הרעיונות שלהם וקידום עסקיהם תוך התמקצעותם בתחום.
החלטתם ללמוד בקונספט, אנחנו מתחייבים להצלחה שלכם כמעצבים!

צוות המרצים 
המרצים המתקבלים ללמד במכללת קונספט הינם אנשי מקצוע ותיקים ומוערכים בתחומם, בעלי נסיון קשרים וידע מעשי בתחום, אשר אותו יעבירו לכם בצורה חווייתית ומהנה. חשוב לנו להעניק יחס אישי לכל סטודנט, סבלני וקשוב ועל כן הכיתות קטנות ומאפשרות העמקה וכניסה לפרטים מקצועיים.

לקבלת הסילבוס המלא השאירו פרטים

הקורס בראשי פרקים

מעוניינים לקבל את הסילבוס המלא? השאירו את פרטיכם המלאים ותקבלו סילבוס לתיבת הדוא”ל שלכם.משך הלימודים

 • מסלול לימודי עיצוב פנים נמשך כשבעה עשר חודשים – מפגש חד שבועי של 7 שעות אקדמיות. לבחירתך לימודי בוקר בין השעות 9:30-14:30 או לימודי ערב בין השעות 16:00-21:0018:00-21:00   (יש לבדוק מול יועץ הלימודים מועדים אקטואליים)
  • לא כולל שעות תרגול מחשבים
  • לא כולל שעות עבודה על סטאזי’ם ועבודות מעשיות
  • לא כולל שעות עבודה על פרויקט סיום

תרגול מחשבים

לסטודנטים ובוגרי קונספט קיימת האפשרות להגיע לשעות תרגול מחשבים עם מרצה מוסמך, אשר מנגיש עבורם את התוכנות ועובד באופן אישי ופרטני לפי הצורך עם כל אחד.(ניתן להשתמש בשירות זה, גם עם תום הלימודים על מנת לקבל עזרה בשרטוט פרויקטים אמיתיים לפי הצורך)

תנאי קבלה:

 • ראיון אישי
 • מבחן קבלה- ינתן לפי הצורך
 • רצון, רעב ואהבת המקצוע
 • קונספט נהפכה להיות המשפחה המלווה שלך, גם לאחר סיום לימודי עיצוב פנים.
  נעמוד לרשותכם ונעזור לכם בצעדיכם המקצועיים הראשונים בעולם האמיתי:  לימודי יזמות עסקית, תכנון ועיצוב פרויקטים אמיתיים, כתיבת קו”ח, פתיחת עסק חדש או עבודה על פרויקט עצמאי.
 • תוכנית לימודים עדכנית ומותאמת לצרכי השוק
 • מרכז השמה פנימי המיועד לבוגרי המכללה בלבד ומציע להם מידי יום עשרות מישרות מלהיבות במקצועות העיצוב.
 • מסלול אימון עסקי ייחודי למעצבים יזמים.

לימודי עיצוב פנים מתאימים לכל אוהבי העיצוב שרואים עצמם משנים מבנים ועוזרים לאנשים לשפר את חייהם באמצעות חללים מעוצבים לפי הצרכים האישיים שלהם.

אנשים בעלי חוש אסתטי מפותח ותודעה עיצובית גבוהה.

אין צורך ברקע קודם, הקורס בנוי באופן מדורג המאפשר לכל אחד להגיע להשגים ולהצליח, זאת תוך שילוב עבודה ושאר החיים במהלך הלימודים.

הקורס מתאים למעוניינים לעשות הסבה מקצועית מלאה או חלקית וגם למי שמעוניין להרחיב את הדעת בלבד.

*משרד התמ”ת – ניתן לשלם מפיקדון צבאי 
*משרד הביטחון
*משרד הקליטה
*המוסד לביטוח לאומי
לימודי עיצוב פנים מתקיימים בסטודיו מעוצב שנבנה במיוחד עבור הסטודנטים בסטנדרטים בינלאומיים. הכיתות והסדנאות מאובזרות בחומרים ועזרים טכניים חדישים, מעבדת מחשבים מתקדמת וספרייה גדושה בספרי עיצוב, מגזינים והשראות מכל העולם.
הרצאות אורח והשתלמויות מקצועיות מתקיימות מדי חודש (ללא תוספת תשלום). כי בקונספט חשוב לנו, שתיחשפו ותכירו את תעשיית העיצוב והאנשים שמאחורי הקלעים בארץ ובחו”ל. כך תוכלו ליצור קשרים שיעזרו לכם לנתב את דרככם המקצועית, חשיפה זו תמנף אתכם ביתר קלות כמעצבים טריים, תוך הבנה מלאה יותר של כל תהליך העבודה והיכרות עם האנשים שבדרך…
 • ספרות מקצועית לכל סטודנט
 • שאל את יועץ הלימודים על מלגה ליזמים ומעצבים שמגיעה לך
 • הקורס תחת פיקוח התמ”ת – ניתן לשלם מפיקדון
כולנו יודעים שלא מספיק להיות מעצב מוכשר, צריך גם לדעת לשווק ולמכור את הרעיונות שלך כדי להצליח בגדול!
במסגרת לימודי יזמות עיסקית למעצבים נעניק לך כלים שיווקים ואסטרטגיים לפיתוח עסק עצמאי בתחום עיצוב ואדריכלות פנים.

תלמד את כללי המפתח ליציאה לשוק העבודה, איך להפוך את עצמך למותג ידוע כמעצב פנים, תכיר את השלבים להקמת סטודיו עצמאי, שיווק, מכירות, איך גורמים ללקוחות להגיע דוקא אלינו, בניית תוכנית עסקית, יחסי ציבור ופרסום, יצירת חבילת מיתוג : לוגו, כרטיס ביקור.כלים לפיתוח הקו האישי שלך, זיהוי טרנדים ועוד.

במהלך לימודי יזמות יקבל כל סטודנט ערכה ייחודית שפותחה במכללת קונספט, אשר תלווה אותך בכל שלבי המכירה, העיצוב והייצור ותבטיח הצלחה מלאה בדרכך!

קונספט – המכללה למקצועות העיצוב, ממוקמת במרחק הליכה מעזריאלי (100  מ’), קרובה למרכזי תחבורה ציבורית (רכבת, אוטובוסים, מוניות שירות).

 

 1. הקורס מוכר ומפוקח על ידי משרד התמ”ת ומטרתו תעסוקתית- פיתוח קריירה בעיצוב ואדריכלות פנים.
 2. אם אין לך 4 שנים להתמסר לתואר, קונספט ריכזה עבורך מסלול שמבוסס 100% על התנסות מעשית ומתרכז במה שנכון עבורך ובמה שיוביל אותך לפתח בקלות קריירה בעיצוב פנים מיד עם סיום הלימודים.
 3. כיתות הלימוד קטנות ומרכזות כ 15 סטודנטים בכל כיתה.
 4. לימודי העיצוב מתחילים מהיסוד ומגיעים לרמה גבוהה של הבנה בתכנון, שרטוט ועיצוב.
 5. רק בקונספט תעשו מספר פרוייקטים אמיתיים כבר במהלך הקורס, אשר יוכלו לשמש אתכם בתיק העבודות שלכם.
 6. פרויקט הסיום- רק בקונספט כל סטודנט מעצב פרויקט גדול אמיתי! כי לכל אחד מגיעה הזדמנות לממש את החלום שלו כבר בזמן הלימודים! זה אומר שרק מקונספט תצאו עם תיק עבודות אמיתי ולא רק דגמים ושרטוטים ב”כאילו” ועם לקוחות מדומים. זה אומר שיהיה לכם תיק עבודות ברמה גבוהה וזה אומר שיותר דלתות יפתחו בפניכם עם סיום הלימודים, יהיו לכם יותר פרויקטים להראות וכמובן יהיה לכם יותר בטחון ונסיון כמעצבי פנים. חשוב לא?
 7. עם סיום הלימודים תוענק לכם תעודה המאשרת הכשרתכם המקצועית להכנס לכל חלל ולבצע כל שינוי פנימי שתרצו.
צוות יועצי הלימודים של קונספט ישמח לתאם איתך פגישת ייעוץ אישית ללא תשלום. לקבלת המדריך ללימודי עיצוב או לקביעת פגישת ייעוץ – מלא/י פרטים כאן למטה או התקשר/י 03-5612029

מעוניינים להירשם ללימודי אדריכלות ועיצוב פנים. בשוק קיימים מוסדות שונים המציעים לסטודנטים קורס אדריכלות ועיצוב פנים, וכדאי לערוך מספר בדיקות ובירורים לפני שמחליטים היכן להשקיע את כספכם וזמנכם. רגע לפני שאתם נרשמים ללימודי עיצוב ואדריכלות פנים, כמה טיפים ועצות לגבי דברים שחשוב לבדוק לפני שנרשמים ללימודי עיצוב פנים ואדריכלות, מוגשים באדיבות קונספט המכללה לעיצוב.

לימודי עיצוב פנים מעשיים

 

ראשית, ודאו שהקורס עיצוב פנים במוסד שבו אתם מתעניינים מעניק ידע מעשי ולא רק תאוריות ופילוסופיות של הנושא.

ודאו שיש פרויקטים אמיתיים, מעשיים מול לקוחות אמיתיים, עם תקציב אמיתי, ולא רק פרויקטים תאורתיים.

מה מתאים לכם

 

הדבר החשוב ביותר לפני שנרשמים ללימודי עיצוב פנים הוא לברר ביניכם לבין עצמכם מה אתם צריכים. אם אתם טיפוסים שעיצוב, אופנה וסגנון תמיד ריתקו אתכם, שיש לכם דמיון מפותח ורצון עז לממש את התפיסות העיצוביות שלכם, ברור שאדריכלות ועיצוב פנים הם מקצועות שנולדו עבורכם, וכדאי לכם להיכנס ישירות למסגרת לימודי אדריכלות ועיצוב פנים מעמיקה ויסודית. אם לעומת זאת, אינכם סגורים סופית על עתידכם המקצועי, ויש לכם כישורים וחיבה בסיסית למקצוע, תוכלו להתחיל מקורס עיצוב פנים למתחילים.

מוניטין ומקצועיות

 

בדקו מה הם המוסדות הנחשבים בתחום בעלי המוניטין הגבוה ביותר. אם אתם רוצים למצוא עבודה בסוף מסלול הלימודים, כדאי שתחזיקו בתעודה ממוסד בעל מוניטין ויוקרה ועדיף שתהיה בנלאומית כדי שתוכלו לממש אותה בכל מקום בעולם. חפשו בתי ספר ידועים, שיצאו מהם מעצבים ואדריכלים מובילים. בנוסף, עדיף לבחור בית ספר שמתמקד ומתמחה בנושאי עיצוב, אדריכלות ואמנות.

חומר לימודים מקיף וצוות מרצים מנצח

 

כדי שתהיו מעצבים ואדריכלים מובילים, אתם צריכים רקע רחב בתולדות האמנות, חברה ותרבות מצד אחד, והבנה מעמיקה בחומרים, מערכות המבנה ותשתיות. ככל שחומר הלימוד מקיף ויסודי יותר, כך תרכשו יותר כלים. בחנו את תכניות הלימוד בקורסים השונים, ובחרו במוסד שהקורסים בו מעמיקים ומרחיבי אופקים. כמו כן, בחנו את צוות המרצים, ובדקו האם מדובר באנשי מקצוע מובילים בתחומם, ובמרצים מבוקשים.

התאמה אישית

 

חשוב לבחור בית ספר לעיצוב פנים שיהיה לכם קל ונוח להגיע אליו, ולבדוק מראש ששעות הקורס ללימוד עיצוב פנים מתאימות לכם. קיים מגוון קורסים במתכונות שונות, ותוכלו להתאים לעצמכם את הקורס שהולם באופן הטוב ביותר את נסיבות חייכם.

סקר שוק

 

כמו בכל החלטה חשובה, כדאי לערוך סקר שוק. השוו בין מספר מוסדות שנמצאו כמתאימים לכם. ערכו השוואה של מחיר קורס אדריכלות ועיצוב פנים והתאמת שעות הלימוד לאורח חייכם. בנוסף, השוו את משך הקורסים, המלגות הקיימות להן אתם זכאים, תנאי הלימוד ומערך ההשמה שהמוסד מפעיל עבור בוגריו.

ללמוד בהנאה במוסד איכותי

 

מעוניינים ללמוד עיצוב פנים ואדריכלות? הינכם מוזמנים לבחון את מגוון הקורסים המוצעים במכללת קונספט. מכללת קונספט מציעה לסטודנטים קורס אדריכלות ועיצוב פנים שמעניק לבוגריו תעודה בינלאומית, המהווה כרטיס כניסה מרשים למגוון משרות בתחום. הקורס מאושר ומפוקח על ידי משרד התמ”ת, ומועבר על ידי מרצים מוערכים בעלי ותק וניסיון מקצועי רב. לפרטים נוספים, למענה על שאלות ולביצוע הרשמה, הינכם מוזמנים להשאיר לנו הודעה באתר, או להתקשר, ואחד מנציגינו יענה בהקדם האפשרי.

בוגרים ממליצים

 • ענבל צלקה

  ענבל צלקה- מעצבת פנים.
  סטודיו “ענבליקה” נפתח בשנת 2008 על ידי ענבל צלקה, מעצבת ומתכננת פנים, בוגרת קונספט. במהלך השנים, צבר הסטודיו נסיון רב בעיצוב וסיגנון בתים מסוגים שונים: בתים פרטיים, פנטהאוזים, דירות גן, דירות 4-6 חדרים, משרדים חנויות ודירות יוקרה.
  המוטו של סטודיו “ענבליקה” הוא להתחבר לאנשים, להכיר את אופיים וטעמם וליצור להם סביבה ביתית המתאימה במיוחד להם, באמצעות עיצוב פונקציונלי ואסתטי שמייצג את דיירי הבית ומפעיל את חושיהם – ובהתאם לטרנדים העולמיים בתחום עיצוב הפנים.

  עוד בוגרים עובדים >

 • חגית אלבק

  חגית אלבק מעצבת פנים – אם יש מישהו שיודע לקחת את החלום של הלקוחות ולהפוך אותו למציאות, זו חגית.
  אלבק סיימה את לימודיה בקונספט ומיד פתחה סטודיו אישי והתמחתה בעיצוב בתים ודירות פרטיות יוקרתיות.
  אלבק משלבת בין המקצוע הקודם שלה, לפני ההסבה המקצועית לעיצוב ועוזרת ללקוחותיה לתכנן תקציב מוקפד ולעמוד בו בעת השיפוצים.

  עוד בוגרים עובדים >

 • לאה פרחי

  לאה פרחי – מעצבת פנים והום סטיילינג בארץ ובחו”ל. פרחי התמחתה בעיצוב ותכנון בתים עם תקציב גבוה תוך שימוש בחומרים ייחודיים למראה יוקרתי ונועז.

  עוד בוגרים עובדים >

  באנר ימין

  • באנר 1
  • באנר 2

  באנר שמאל

  • Banners Concept Tzahal

  גלריית עבודות סטודנטים

  • עיצוב: שירן לידור

  • עיצוב: שירן לידור

  • עיצוב: שירן לידור

  • עיצוב: ענת ארז

  • עיצוב: ענבל צילקה

  • עיצוב: ענבל צילקה

  • עיצוב: עליזה כהן

  • עיצוב: עליזה כהן

  • עיצוב: עליזה כהן

  • עיצוב: עליזה כהן

  • עיצוב: לאה פרחי

  • עיצוב: לאה פרחי

  • עיצוב: לאה פרחי

  • עיצוב: לאה פרחי

  • עיצוב: יאנה ברלינסקי

  • עיצוב: חגית אלבק

  • עיצוב: חגית אלבק

  • עיצוב: חגית אלבק

  • עיצוב: דניאל מיכאלי

  • עיצוב: דניאל מיכאלי

  • עיצוב: אסתי הראל

  • עיצוב: איתם שניר

  מספר טלפון למידע ופרטים – 03-5612029