יש לכם המון רעיונות לבגדים? אתם מקוריים, ייחודיים ועם טעם טוב באופנה?
נמאס לכם לראות את אותו הדבר בחנויות? אתם יכולים להביא את הבשורה לעולם האופנה?
רוצים לראות אנשים לובשים את הבגדים שלכם ומרגישים נפלא עם עצמם?
מצאתם את המסלול המקצועי והמרוכז ביותר להיות מעצבי אופנה מצליחים.

פיקדון סמלתוך 17 חודשים מהיום תוכלו לעצב כל בגד, מכל סוג בד.
לאייר, לדגם ולתפור כל עיצוב שתחלמו עליו.
אתם תהיו בעלי הכשרה מקצועית יסודית ותעודה בינלאומית בעיצוב אופנה.

התכוננו להציג בשבוע האופנה בניו יורק!

בקורס עיצוב האופנה במכללת קונספט, אנו מלמדים אותך לעצב ולייצר כל פריט אופנה שעולה על דעתך!

ביסודיות ובמקצועיות תלמדו מטובי המרצים בתחום, טכניקות מעשיות בעיצוב אופנה, תפירה ותדמיתנות משלב חיפוש הרעיון הראשוני ועד להכנת קולקציה שלמה ובניית תיק עבודות מקצועי בסטנדרט בינלאומי. בקונספט תלמדו טכניקות מקצועיות לעיצוב ותפירה לצד בנייה ושיווק מותג אישי שיזניקו אותך לתוך עולם האופנה.

דיפלומה בינלאומית

עם סיום לימודי עיצוב אופנה בהצלחה ולאחר הגשת פרויקט הסיום מוענקת דיפלומה בינלאומית מטעם קונספט – המכללה למקצועות העיצוב. דיפלומה זו אותה תקבל לאחר סיום קורס עיצוב אופנה, בצירוף תיק העבודות שלך תהווה את כרטיס הכניסה שלך לתעשיית האופנה.

הלימודים כוללים הפקת אופנה, תצוגת אופנה והשתתפות בפרוייקטים ארציים בתחום האופנה.

היתרון התעסוקתי

מכללת קונספט מרכזת עבורכם משרות בתחום העיצוב ומכשירה אתכם לפתוח עסק עצמאי בתחום העיצוב.
קונספט המכללה לעיצוב מלווה מאות בוגרים, שהקימו במו ידיהם עסקים בתחומי העיצוב
ועוזרת במינוף הרעיונות שלהם וקידום עסקיהם תוך התמקצעותם בתחום.
החלטתם ללמוד בקונספט, אנחנו מתחייבים להצלחה שלכם כמעצבים!

צוות המרצים

המרצים המתקבלים ללמד במכללת קונספט הינם אנשי מקצוע ותיקים ומוערכים בתחומם, בעלי נסיון קשרים וידע מעשי בתחום, אשר אותו יעבירו לכם בצורה חווייתית ומהנה. חשוב לנו להעניק יחס אישי לכל סטודנט, סבלני וקשוב ועל כן הכיתות קטנות ומאפשרות העמקה וכניסה לפרטים מקצועיים.

לקבלת סילבוס מלא השאירו פרטים  הקורס בראשי פרקים

  מעוניינים לקבל את הסילבוס המלא? השאירו את פרטיכם המלאים ותקבלו סילבוס לתיבת הדוא"ל שלכם.   משך הלימודים:

   מסלול לימודי עיצוב אופנה נמשך כשנה וחמישה חודשים (6 סמסטרים) – מפגש שבועי אחד של 7 שעות אקדמיות. לבחירתך לימודי בוקר בין השעות 9:30-14:30 או לימודי ערב בין השעות 16:00-21:00

   תנאי קבלה:

   • ראיון אישי
   • מבחן קבלה- ינתן לפי הצורך
   • רצון, רעב ואהבת המקצוע

   לימודי המשך והתמחויות ממסלול זה:

   • יזמות עסקית למעצבים
   • קורס עיצוב שמלות כלה וערב מתקדם
   • סדנת הוט קוטור לבעלי עסקים בתחום האופנה
   • קונספט נהפכה להיות המשפחה המלווה שלך, גם לאחר סיום לימודי עיצוב אופנה נעמוד לרשותכם ונעזור לכם בצעדיכם המקצועיים הראשונים בעולם האמיתי:  לימודי יזמות עסקית, הפקת אופנה אישית רק לקולקציה שלכם, כתיבת קו"ח, פתיחת עסק חדש או עבודה על פרויקט עצמאי.
   • תוכנית לימודים עדכנית ומותאמת לצרכי השוק
   • מרכז השמה פנימי המיועד לבוגרי המכללה בלבד ומציע להם מידי יום עשרות מישרות מלהיבות במקצועות העיצוב.
   • מסלול אימון עסקי ייחודי למעצבים יזמים.

   לימודי עיצוב אופנה מתאימים לכל אוהבי העיצוב, הסטייל, האופנה והאסתטיקה.

   הקורס בנוי באופן מדורג המאפשר לכל אחד להגיע להשגים ולהצליח בעיצוב, בתפירה וביצירת גזרות מהדמיון וזאת תוך שילוב עבודה ושאר החיים במהלך הלימודים.

   הקורס מתאים למעוניינים לעשות הסבה מקצועית ולהיות מעצבי אופנה מצליחים.

   הקורס ידוע כקורס מוביל בישראל, המהווה מקפצה ישירה לעולם האופנה והסטיילינג.

   אז אם את מדמיינת בגדים ורוצה לדעת לעצב ולתפור אותם בעצמך, אם את רוצה לראות אנשים לובשים את המותג האישי שלך, הגעת למקום הנכון, פה ניתן להפוך כשרון למקצוע.

   פיקדון סמל*הקורס תחת פיקוח משרד התמ"ת – ניתן לשלם מפיקדון צבאי
   *משרד הביטחון
   *משרד הקליטה
   *המוסד לביטוח לאומי
   * משרד העבודה
   לימודי עיצוב אופנה מתקיימים בסטודיו מעוצב שנבנה במיוחד עבור הסטודנטים בסטנדרטים בינלאומיים. הכתות והסדנאות מאובזרות בחומרים ועזרים טכניים חדישים, מעבדת מחשבים מתקדמת וספריה גדושה בספרי עיצוב, מגזינים והשראות מכל העולם.

   הרצאות אורח והשתלמויות מקצועיות מתקיימות מידי חודש (ללא תוספת תשלום). כי בקונספט חשוב לנו שתחשפו ותכירו את תעשיית האופנה והסטיילינג והאנשים שמאחורי הקלעים בארץ ובחו"ל. כך תוכלו ליצור קשרים שיעזרו לכם לנתב את דרככם המקצועית, חשיפה זו תמנף אתכם ביתר קלות כמעצבים טריים, תוך הבנה מלאה יותר של כל תהליך העבודה והכרות עם האנשים שבדרך…

   • מכונתפירהספרות מקצועית לכל סטודנט- במהדורה יחודית אשר נכתבה ונערכה לסטודנטים לעיצוב אופנה בקונספט בלבד.
   • מכונת תפירה תעשייתית חינם לנרשמים מדף זה.
   • שאל את יועץ הלימודים על מלגת היזמות
   • הקורס תחת פיקוח התמ"ת- ניתן לשלם מפיקדון
   כולנו יודעים שלא מספיק להיות מעצב אופנה מוכשר, צריך גם לדעת לשווק ולמכור את הבגדים שלך כדי להצליח בגדול!

   במסגרת לימודי יזמות עיסקית למעצבים נעניק לך כלים שיווקים ואסטרטגיים לפיתוח עסק עצמאי בתחום עיצוב אופנה.

   תלמדו את כללי המפתח ליציאה לשוק העבודה, איך להפוך את עצמי למותג ידוע בתחום האופנה? מהם השלבים להקמת סטודיו עצמאי? בניית תוכנית עסקית, יחסי ציבור ופרסום, צילום אופנה, סטיילינג, דרכים לפיתוח חבילת מיתוג : לוגו, כרטיס ביקור, תווית בד ותווית נייר.כלים לפיתוח הקו האישי שלך, זיהוי טרנדים ואופן השימוש בהם בתעשייה, האם להתחיל מייצור בכמויות גדולות או קטנות ועוד.

   במהלך לימודי יזמות יקבל כל סטודנט ערכה ייחודית שפותחה במכללת קונספט, אשר תלווה אותך בכל שלבי המכירה, העיצוב והייצור ותבטיח הצלחה מלאה בדרכך!

   עזריאלי

   קונספט – המכללה למקצועות העיצוב, ממוקמת במרחק הליכה מעזריאלי (100מ'), קרובה למרכזי תחבורה ציבורית (רכבת, אוטובוסים, מוניות שירות).

   • מפה והוראות הגעה
   1. הקורס מוכר ומפוקח על ידי משרד התמ"ת ומטרתו תעסוקתית- פיתוח קריירה בעיצוב אופנה.
   2. אם אין לך 4 שנים להתמסר לתואר, קונספט ריכזה עבורך מסלול שמבוסס 100% על התנסות מעשית והוא נקי מהצהרות שיווקיות כמו "תפירה לסלבס" ומתרכז במה שנכון עבורך ובמה שיוביל אותך לפתח בקלות קריירה בעיצוב אופנה עם סיום הלימודים.
   3. כיתות הלימוד קטנות ומרכזות עד 15 סטודנטים בכל כיתה.
   4. לימודי התפירה מתחילים מהיסוד ומגיעים לרמת הוט קוטור שם תוכלו לתפור גם שמלות כלה וערב.
   5. בקונספט תלמדו לתפור כבר מהשיעור הראשון. התפירה מתבצעת על מכונת תפירה תעשייתית כפי שמקובל בכל עולם האופנה המקצועי(לא על מכונה ביתית).
   6. רק בקונספט תלמדו ליצור בעצמכם את גזרות היסוד ולא תקבלו אותן מן המוכן.( זה אומר שבאמת תדעו ליצור כל דגם שתרצו בעתיד ולא תהיו תלויים בגזרות שמישהו יכין עבורכם)
   7. בקונספט תלמדו עיצוב אופנה בשיטה הבינלאומית הידועה: שיטת מילר ( לימוד הוצאת גזרות יסוד ופיתוחן לפי מבני גוף)
   8. קולקצית הסיום- רק בקונספט תעצבו ותתפרו בפועל 8-10 לוקים בפרויקט הסיום! זה אומר שרק מקונספט תצאו עם קולקציה אמיתית, תפורה, לא רק מאויירת!!! זה אומר שיהיה לכם תיק עבודות ברמה גבוהה וזה אומר שיותר דלתות יפתחו בפניכם עם סיום הלימודים, יהיו לכם יותר דגמים להראות וכמובן יהיה לכם יותר בטחון ונסיון כמעצבי אופנה. חשוב לא?
   צוות יועצי הלימודים של קונספט ישמח לתאם איתך פגישת ייעוץ אישית ללא תשלום. לקבלת המדריך ללימודי עיצוב  או לקביעת פגישת ייעוץ – מלא/י פרטים כאן למטה או התקשרי 03-5612029

   עיצוב אופנה הוא תחום דינמי ומרתק, ומי שיש לו את התשוקה לאופנה ואת האהבה לחדשנות, עיצוב וטקסטיל הוא בעל פוטנציאל להיות מעצב אופנה, וליהנות מקריירה משגשגת ומרתקת בעולם מלא זוהר, סטייל ואווירה. תמיד חלמתם להיות מעצבי אופנה ידועים, ולייצר קולקציות מרהיבות שישפיעו על טרנדים אופנתיים עכשוויים? זה הזמן לבדוק את האפשרויות הפרושות בפניכם ללימודי עיצוב אופנה.

   ייעוץ מקצועי

   תחום העיצוב הוא רחב ומגוון, וגם אם ברור לכם שאתם רוצים ללמוד עיצוב אופנה, כדאי לברר לאיזה מקצוע בתחום העיצוב הנטיות הטבעיות שלכם מתאימות במיוחד. בתי ספר לעיצוב אופנה או מכללות לעיצוב אופנה שהינם מובילים יספקו שירותי יעוץ והכוונה לסטודנטים, בכדי לעזור לכם להחליט על התחום הספציפי שיתאים לנטיותיכם. אל תהססו להשתמש בשירותי הייעוץ המוצעים לכם.

   תארים ותעודות

   חשוב לוודא שכאשר תסיימו את מסלול לימודי האופנה בבית ספר לאופנה או במכללה לאופנה, התעודה שתהיה בידכם לאחר סיום קורס עיצוב אופנה תהיה בעלת ערך ותסייע לכם למצוא תעסוקה הולמת. בדקו אילו תארים ותעודות מספק כל בית ספר לעיצוב אופנה או מכללה לאופנה שאתם שוקלים להירשם אליו. האם מדובר בקורס עיצוב אופנה ממנו אתה יוצא עם תעודה בינלאומית המוכרת ברחבי העולם, שתאפשר לכם להתקבל למשרות נחשקות ברחבי הגלובוס? האם יש אפשרות ללימוד עיצוב אופנה הכולל תואר ראשון? בנוסף, בדקו האם קיימים במכללה מסלולי המשך של לימוד עיצוב אופנה שמאפשרים לבוגרי קורס עיצוב אופנה להרחיב את אופקיהם ולהמשיך להתמקצע .

   חומר הלימודים

   השוו בין מסלולי לימוד קורס אופנה בבתי ספר לאופנה או מכללות לעיצוב אופנה מבחינת חומר הלימוד וסגל המרצים.

   • חומר הלימוד – בדקו את נושאי קורס עיצוב אופנה, האם קורס אופנה באותו בית ספר לאופנה או לימודי אופנה במכללה לעיצוב אופנה מתחיל מעיצוב בגדים למתחילים, או שדרושים ניסיון וידע קודמים? האם החומר אותו לומדים בקורס אופנה מקיף את כל הנושאים שחשוב לכם להעמיק בהם. האם לימוד עיצוב אופנה באותו קורס משלב התנסות מעשית.
   • סגל המרצים – מי המרצים בקורס עיצוב אופנה, האם מדובר באנשי מקצוע בעלי שם? האם מדובר באושיות אופנה ודמויות שתוכלו לשאוב מהן השראה?

   עזרה בהשמה

   בדקו מה מכללות לעיצוב אופנה ובתי ספר לאופנה מציעים לבוגרי קורס עיצוב אופנה מבחינת תעסוקה והשמה. כאשר מאחוריך מרכז השמה של בית ספר לעיצוב אופנה או מכללה לעיצוב אופנה,הסיכויים למצוא עבודה בתחום גדלים באופן משמעותי.

   התאמה אישית

   בדקו שהגישה לבית הספר נוחה עבורכם, ששעות הקורס מתאימות לכם, בדקו באילו בתי ספר לאופנה או מכללות לעיצוב אופנה מחירי קורס עיצוב אופנה אפשריים עבורכם, שאתם עומדים בתנאי הקבלה של לימודי אופנה, ושמשך קורס האופנה גם הוא על פי צורכיכם. אל תוותרו על ביקור בבית ספר לאופנה עצמו, בכדי לחוש את האווירה בקמפוס, להתרשם מאוכלוסיית התלמידים והמרצים, ולבדוק האם אתם חשים בנוח במקום.

   ללמוד עיצוב אופנה בהנאה

   מעוניינים ללמוד עיצוב אופנה במכללה מובילה ללימודי עיצוב אופנה? בקונספט מזמינים אתכם לעשות זאת בהנאה, בסביבת לימודים תומכת, הכוללת מרכז השמה שיעזור לכם למצוא עבודה מתאימה עם סיום מסלול הלימודים. לפרטים נוספים, לייעוץ והכוונה ולהרשמה, הינכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר, ונציגינו יעזרו לכם למצוא את מסלול לימודי האופנה שיתאים לכם במיוחד.

   עיצוב אופנה הוא תחום דינמי ומרתק, ומי שיש לו את התשוקה לאופנה ואת האהבה לחדשנות, עיצוב וטקסטיל הוא בעל פוטנציאל להיות מעצב אופנה, וליהנות מקריירה משגשגת ומרתקת בעולם מלא זוהר, סטייל ואווירה. תמיד חלמתם להיות מעצבי אופנה ידועים, ולייצר קולקציות מרהיבות שישפיעו על טרנדים אופנתיים עכשוויים? זה הזמן לבדוק את האפשרויות הפרושות בפניכם ללימודי עיצוב אופנה.

    

   תעשיית האופנה העולמית היא תעשייה המגלגלת מיליארדי דולרים על בסיס שנתי, עניין ההופך אותה לאחת התעשיות הרווחיות ביותר בעולם כיום. קורס עיצוב אופנה במכללה לעיצוב אופנה או בבית ספר לאופנה, מכשיר את הבוגרים שלו לבנות מותג אישי ולהשתלב בתעשייה בקלות וביעילות. לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

   מה ההבדל בין לימודי תואר בעיצוב או לימודי תעודה בעיצוב אופנה?

   לימודי תואר בעיצוב אופנה הם תחת משרד המל"ג (מועצה להשכלה גבוהה) שמחייב 4 שנות לימוד, כל יום, כל היום. הרבה מהתכנים הם תאורטיים ולא רלוונטיים למה שקורה באמת בתעשיה כיום. הדגש הוא בעיקר קונספטואלי ופחות על החלק המעשי של תפירה, איור ותדמיתנות. לימודי תעודה במקומות המקצועיים הם תחת משרד התמ"ת (משרד התעשיה, המסחר והעבודה) לימודי עיצוב אופנה בקורסים הם מאוד מרוכזים ומעשיים, לומדים את מה שצריך בפועל כדי לעסוק במקצוע מיידית ולפתוח מותג אופנה מצליח. ההכשרה בלימודי התעודה היא קצרה יותר אבל ממוקדת.

   תכלס, בתחומי העיצוב לא צריכים תואר כדי להצליח, אף אחד לא יכנס לחנות שלך וישאל אותך איפה למדת לפני שהוא קונה…מה שחשוב זה שתדעי את כל הטכניקות הביצועיות כדי לממש את הפנטזיות העיצוביות שלך.

   מהם תנאי הקבלה, משך הלימודים והתוכן שנלמד בקורס?

   תנאי הקבלה ללימודי עיצוב אופנה במכללות או בבתי ספר לאופנה יכללו בדרך כלל ריאיון אישי ולעיתים גם מבחן קבלה. בנוסף, בתי ספר לעיצוב אופנה רבים יעדיפו סטודנטים בעלי תשוקה ורעב ללמוד ולהצליח בתחום. קורס לימוד עיצוב אופנה בדרך כלל מתפרס על פני שנה ועד שנה וחצי ומכיל מגוון של תכנים שונים. להלן כמה מהעיקריים שבהם:

   • טכניקות מעשיות בעיצוב אופנה
   • לימודי תפירה
   • תדמיתנות – החל משלב הרעיון הראשוני ועד לבניית קולקצייה שלמה ותיק עבודות
   • בניית מותג ושיווק אישי
   • לימודי איור אופנה ורישום טכני
   • מבואות – וביניהם תולדות הלבוש ועיצוב האופנה
   • הכרות מעמיקה עם מגוון של סוגי בדים, אופן הבחירה שלהם ואופן העבודה איתם

   האם ניתן להשתלב בתחום ללא לימודי עיצוב אופנה?

   על אף שעקרונית ניתן להשתלב כמעט בכל תחום בעולם מבלי ללמוד אותו, חשוב להבין כי קורס עיצוב אופנה פותח דלתות רבות לסטודנטים ולבוגרים שלו. הקורס למעשה מלמד ומכשיר את הבוגרים לעסוק בתחום האופנה ברמה בינלאומית, יסודית ומקיפה, כזו שקשה מאוד ועד בלתי אפשרי להגיע אליה ללא לימודי עיצוב אופנה. בנוסף, במהלך הקורס בונים הסטודנטים תיק עבודות, אשר משמש אותם מאוד בתום הלימודים.

   אפשר לומר שהלימודים מקצרים את התהליך להגיע לבמה המרכזית ולהגשים את החלום…

   על מה יש לתת את הדעת לפני שנרשמים לקורס אופנה?

   כיום קיימים מגוון של בתי ספר ומכללות לעיצוב אופנה, המציעים קורס לימודי אופנה. עם זאת, לא כל בתי הספר והמכללות הללו הם בהכרח איכותיים, וכאלה שבאמת יכולים להקפיץ את הבוגרים שלהם לשלב הבא ולהשתלבות מהירה ויעילה בתעשייה. לכן, טרם ההרשמה ללימודי עיצוב אופנה, חשוב מאוד לתת את הדעת על הפרמטרים הבאים (בין היתר):

   • הסילבוס הנלמד בקורס
   • חשוב לבדוק שמקבלים מכונת תפירה תעשייתית ושהלימודים עצמם נעשים על מכונת תפירה תעשייתית כפי שמקובל בכל העולם.
   • מרבית מוסדות הלימוד מחלקות גזרות מוכנות ומדלגות על השלב של לימודי הוצאת הגזרה לפי מידות (שיטת מילר) – זה הדבר הכי חשוב בכל נושא האופנה, אל תוותרו על זה!
   • פרויקט הסיום חייב להכיל לפחות 8 לוקים כדי שתהיה לכם קולקציה לצאת איתה.
   • סגל המרצים- שיהיו בעלי רקע מקצועי מספק ובעיקר עם הרבה סבלנות ללמד
   • התעודה המוענקת לסטודנט בתום הקורס – רצוי לוודא שמדובר בתעודה בינלאומית המוכרת על ידי משרד התמ"ת.
   • ייעוץ מקצועי – כדאי לוודא שמוסד הלימודים שבחרתם מספק שירותי הכוונה וייעוץ לסטודנטים.
   • ליווי וסיוע בהשמה בתום הקורס.

   לימודי עיצוב אופנה במכללת קונספט

   אצלנו, במכללת "'קונספט", קיים צוות איכותי של מרצים מנוסים ומוערכים בעולם האופנה, וכמו כן כיתות קטנות המאפשרות לנו לתת יחס אישי לכל אחד ואחד מהסטודנטים שלנו.

   לימודי התדמיתנות ניתנים מהבסיס ומלמדים להוציא גזרות באופן עצמאי כך שתוכלו להוציא כל גזרה שתחלמו עליה, לעצב ולייצר כיד הדמיון ולא תהיו מוגבלים לגזרות מוכנות מראש.

   הבוגרים שלנו נהנים מדיפלומה בינלאומית, המהווה כרטיס כניסה לעולם האופנה ומאפשרת להם להשתלב בתעשייה בכל מקום בעולם. היתרון התעסוקתי בלימודים אצלנו, נעוץ בעובדה שאנו מכשירים את הבוגרים שלנו לפתוח עסק עצמאי תוך ליווי אישי, וכמו כן מרכזים עבורם מגוון של משרות איכותיות בתחום.

   צרו עמנו קשר עוד היום, ועשו את הצעד הראשון בדרך לקריירה מבטיחה בתעשיית האופנה.

   בוגרים ממליצים

   • ליז מרטינז

    ליז מרטינז סיימה לימודיה בקונספט בשנת 2010 ומיד פתחה את הסטודיו המפורסם שלה לעיצוב שמלות כלה וערב. מרטינז התפרסמה בארץ בגלל הקו הייחודי שלה בניחוח צרפתי.
    היא מביאה בעיצוביה את המילה האחרונה בטרנדים העיצוביים הבינלאומיים תוך שילוב בדים, אפליקציות ורעיונות חדשניים הנרקמים לשמלה מיוחדת בתפירה עילית.
    מרטינז פתחה את שבוע האופנה באוסטרליה והיא מככבת במגזיני אופנה כגון ווג איטליה ואחרים.

    עוד בוגרים עובדים >

   • חוי אינהורן

    חוי אינהורן- בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה במכללת קונספט ולאחריה סיימה בהצטיינות את ההתמחות בעיצוב שמלות כלה וערב בקונספט. אינהורן היא מעצבת אופנה מבוקשת במגזר החרדי. מתגוררת בבני ברק ועובדת מהסטודיו הביתי ממנו היא מוציאה מידי שבוע עשרות שמלות מפוארות לחגיגות במגזר החרדי. ניתן להשכיר שמלות או להזמין שמלה בעיצוב כיד הדמיון ובתאמה מלאה לגוף, זו המומחיות של חוי.

    עוד בוגרים עובדים >

   • אלה לוי

    אלה לוי, 29, נולדה בקיבוץ הזורע בצפון וכיום תושבת תל אביב, ידעה לדבריה כבר מגיל חמש להצביע על הייעוד שלה כאשר ציירה להנאתה סקיצות אופנה. את הצעד הרשמי הראשון למימוש הייעוד האופנתי, עשתה לוי במחלקה לעיצוב אופנה במכללת 'קונספט'. בתום הלימודים החלה למכור את עיצוביה בחנויות מעצבים בתל אביב ובירידים מקומיים, מאוחר יותר זכתה לעשות סטאז' אצל מעצב האופנה הנחשב ויוי (ויקטור) בלאיש. כיום היא בעלת מותג אישי מצליח ואפשר לבקר אותה בחנות שלה שבנווה צדק.

    עוד בוגרים עובדים >

    גלריית עבודות סטודנטים

    • תצוגת אופנה במתחם התחנה

    • עיצוב: חווי איינהורן

    • עיצוב: אמיר ואנור

    • עיצוב: ליז מרטינז

    • עיצוב: אלה לוי

    • עיצוב: כרמלית פריזנט

    • תצוגת אופנה בלאק פריידי

    • מתוך תצוגת אופנה 2014

    • עיצוב: שירן כהן

    • עיצוב: ארז עמירן

    • עיצוב: אשרת רומנו

    • עיצוב: עינת להב

    • עיצוב: חלי אלקסלסי

    • עיצוב: ליז מרטינז

    • עיצוב: נדיה איברהים עזיזי

    • עיצוב: שקד שלי

    • לימודי תפירה מקצועיים

    • עבודת סטודיו בכיתה

    • עיצוב: נצחיה קוויק

    • עיצוב: ליז מרטינז

    • עיצוב: יוליה וסילייב

    • עיצוב: דניאל עלי

    • עיצוב: שירן כהן

    • עבודת דיגום חופשי

    • עיצוב: ליז מרטינז

    • עיצוב: עטרה סנרטייג

    • עיצוב: טלי דויד פינטו

    • עיצוב: טל טיטנג'י

    • תצוגת אופנה

    מספר טלפון למידע ופרטים – 03-5612029