אתם שמים לב להכל, גם ברחוב אתם מרגישים כמו בתצוגת אופנה, רואים כל פרט לטוב או לרע, מבחינים בין סגנונות שונים ומשונים…
הלוואי והייתם יכולים לעשות סטיילינג לכולם, להלביש נכון את כל מי שעובר מולכם ולתת לו הרגשה נפלאה! זה כוחו של הסטיילינג שיכול לשנות לאנשים את ההרגשה האישית והבטחון העצמי. האם תרצו לקחת חלק במהפכה?

פיקדון סמל תוך 6 חודשים מהיום תשתלבו בהצלחה בעולם הסטיילינג.
חברות אופנה וסטיילינג, צלמים ואנשי תקשורת יחזרו אחריכם לעבודה ותקבלו הצעות מרגשות לעבודה כסטייליסטים אישיים, סטייליסטים לתצוגות אופנה, לטלויזיה ועוד .
אתם תהיו בעלי הכשרה מקצועית יסודית ותעודה בינלאומית בסטיילינג.

הצטרפו לאגודת הסטייליסטים בישראל !

להיות סטייליסט הפך בשנים האחרונות למקצוע מבוקש מאוד, החל מסטיילינג בתוכניות טלוויזיה, תצוגות אופנה, הפקות אופנה למגזינים, פרסומות, אריזות וקטלוגים של חברות אופנה, תמיד תמצאו מאחורי הקלעים סטייליסט מקצועי. כמו כן, יותר ויותר לקוחות שוכרים את שירותיהם של סטייליסטים לצורך בניית מלתחה אישית שתתאים למבנה גופם, אורח חייהם ואופיים. קורס סטיילינג מקצועי של מכללת קונספט יכשיר אתכם לעבודה במקצוע הדינמי והמרתק הזה.

הסטייליסטים המקצועיים, בוגרי לימודי סטיילינג מכללת קונספט מתקבלים לאגודת הסטייליסטים עם תום לימודיהם ומקבלים מנוי אישי חינם למשך שנה לכל פעילותה המקצועית של האגודה.

הלימודים כוללים הפקות סטיילינג ואופנה אמיתיות עם צוות מאפרות ומעצבי שיער מקצועיים וצלם האופנה שי קדם.

דיפלומה בינלאומית

עם סיום לימודי סטיילינג בהצלחה ולאחר הגשת הפקת הסיום מוענקת דיפלומה בינלאומית מטעם קונספט – המכללה למקצועות העיצוב. דיפלומה זו בצירוף תיק העבודות שלך תהווה את כרטיס הכניסה שלך לתעשיית הסטיילינג.

ביחד עם הדיפלומה מוענק לכל סטייליסט כרטיס סטייליסט בנלאומי המקנה לו הטבות ואפשרויות עבודה מול תעשיית האופנה.(הכרטיס אישי, כולל תמונת פספורט ואינו ניתן להעברה)

היתרון התעסוקתי

מכללת קונספט מרכזת עבורכם משרות בתחום העיצוב ומכשירה אתכם לפתוח עסק עצמאי בתחום העיצוב.
קונספט המכללה לעיצוב מלווה את מאות בוגרי קורס סטיילינג, שהקימו במו ידיהם עסקים בתחומי העיצוב
ועוזרת במינוף הרעיונות שלהם וקידום עסקיהם תוך התמקצעותם בתחום.
החלטתם ללמוד קורס סטיילינג בקונספט, אנחנו מתחייבים להצלחה שלכם כמעצבים!

צוות המרצים 

המרצים המתקבלים ללמד קורס סטיילינג במכללת קונספט הינם אנשי מקצוע ותיקים ומוערכים בתחומם, בעלי נסיון קשרים וידע מעשי בתחום, אשר אותו יעבירו לכם בצורה חווייתית ומהנה במהלך לימודי סטיילינג. חשוב לנו להעניק יחס אישי לכל סטודנט, סבלני וקשוב ועל כן הכיתות קטנות ומאפשרות העמקה וכניסה לפרטים מקצועיים.

לקבלת סילבוס מלא השאירו פרטים  הקורס בראשי פרקים

  מעוניינים לקבל את הסילבוס המלא? השאירו את פרטיכם המלאים ותקבלו סילבוס לתיבת הדוא"ל שלכם.   משך הלימודים:

   מסלול לימודי סטיילינג נמשך כשישה חודשים – מפגש חד שבועי של 4 שעות אקדמיות. לימודי ערב בין השעות 18:00-21:00

   תנאי קבלה:

   • ראיון אישי
   • מבחן קבלה- ינתן לפי הצורך
   • רצון, רעב ואהבת המקצוע

   לימודי המשך והתמחויות ממסלול זה:

   • יזמות עסקית למעצבים
   • סדנאות, סיורים וימי עיון מתפרסמים מעת לעת.
   • קורס עיצוב אופנה ובניית מותג אישי
   • קורס תפירה מעשית
   • תוכנית לימודים עדכנית ומותאמת לצרכי השוק
   • מרכז השמה פנימי המיועד לבוגרי המכללה בלבד ומציע להם מידי יום עשרות מישרות מלהיבות במקצועות העיצוב.
   • מסלול אימון עסקי ייחודי למעצבים יזמים.

   קונספט נהפכה להיות המשפחה המלווה שלך, גם לאחר סיום לימודי הום סטיילינג נעמוד לרשותכם ונעזור לכם בצעדיכם המקצועיים הראשונים בעולם האמיתי:  לימודי יזמות עסקית, הכנה לראיון עבודה, כתיבת קו"ח, פתיחת עסק חדש או עבודה על פרויקט עצמאי.

   לימודי סטיילינג מתאימים לכל אוהבי העיצוב, הסטייל, האופנה והאסתטיקה.
   אנשים בעלי חוש אסתטי מפותח ותודעה עיצובית גבוהה.
   הקורס בנוי באופן מדורג המאפשר לכל אחד להגיע להשגים ולהצליח, זאת תוך שילוב עבודה ושאר החיים במהלך הלימודים.

   הקורס מתאים למעוניינים לעשות הסבה מקצועית מלאה או חלקית ומחפשים את הדרך להשתלב בעולם הסטיילינג.

   אז אם אתם מעוניינים לרכוש מקצוע המשלב אמירה אישית, תפישה אסתטית, תשוקה לאופנה, תחרותיות, הובלה ויכולת להשפיע, הגעתם למקום הנכון, פה ניתן להפוך כשרון למקצוע.

   פיקדון סמל*הקורס תחת פיקוח משרד התמ"ת – ניתן לשלם מפיקדון צבאי
   *משרד הביטחון
   *משרד הקליטה
   *המוסד לביטוח לאומי
   * משרד העבודה
   לימודי סטיילינג מתקיימים בסטודיו מעוצב שנבנה במיוחד עבור הסטודנטים בסטנדרטים בינלאומיים. הכתות והסדנאות מאובזרות בחומרים ועזרים טכניים חדישים, מעבדת מחשבים מתקדמת וספריה גדושה בספרי עיצוב, מגזינים והשראות מכל העולם.
   הרצאות אורח והשתלמויות מקצועיות מתקיימות מידי חודש (ללא תוספת תשלום). כי בקונספט חשוב לנו שתחשפו ותכירו את תעשיית הסטיילינג והאופנה והאנשים שמאחורי הקלעים בארץ ובחו"ל. כך תוכלו ליצור קשרים שיעזרו לכם לנתב את דרככם המקצועית, חשיפה זו תמנף אתכם ביתר קלות כסטייליסטים טריים, תוך הבנה

   מלאה יותר של כל תהליך העבודה והכרות עם האנשים שבדרך…

   הרצאות אורח והשתלמויות מקצועיות מתקיימות מידי חודש (ללא תוספת תשלום). כי בקונספט חשוב לנו שתחשפו ותכירו את תעשיית הסטיילינג והאופנה והאנשים שמאחורי הקלעים בארץ ובחו"ל. כך תוכלו ליצור קשרים שיעזרו לכם לנתב את דרככם המקצועית, חשיפה זו תמנף אתכם ביתר קלות כסטייליסטים טריים, תוך הבנה

   מלאה יותר של כל תהליך העבודה והכרות עם האנשים שבדרך…

   • ספרות מקצועית לכל סטודנט
   • שאל את יועץ הלימודים על מלגת היזמות
   • כרטיס סטייליסט בנלאומי לבוגרי הקורס בקונספט בלבד.
   • חברות שנתית באגודת הסטייליסטים בישראל
   • הקורס תחת פיקוח התמ"ת- ניתן לשלם מפיקדון
   המסלול היזמי – לימודי סטיילינג בראייה עסקית.

   כולנו יודעים שלא מספיק להיות מעצב מוכשר, צריך גם לדעת לשווק ולמכור את הרעיונות שלך כדי להצליח בגדול!

   במסגרת לימודי יזמות עיסקית למעצבים נעניק לך כלים שיווקים ואסטרטגיים לפיתוח עסק עצמאי בתחום עיצוב הבית.

   תלמד את כללי המפתח ליציאה לשוק העבודה, איך להפוך את עצמך למותג ידוע בתחום הסטיילינג, השלבים להקמת מותג עצמאי, בניית תוכנית עסקית וחדירה לשוק הסטיילינג, יחסי ציבור ופרסום, דרכים לפיתוח חבילת מיתוג : לוגו, כרטיס ביקור.כלים לפיתוח הקו האישי שלך, זיהוי טרנדים ואופן השימוש בהם בתעשייה ועוד.

   במהלך לימודי יזמות יקבל כל סטודנט ערכה ייחודית שפותחה במכללת קונספט, אשר תלווה אותך בכל שלבי המכירה, העיצוב והייצור ותבטיח הצלחה מלאה בדרכך!

   עזריאליקונספט – המכללה למקצועות העיצוב, ממוקמת במרחק הליכה מעזריאלי (100מ'), קרובה למרכזי תחבורה ציבורית (רכבת, אוטובוסים, מוניות שירות).

   1. הקורס מוכר ומפוקח על ידי משרד התמ"ת ומטרתו תעסוקתית- פיתוח קריירה בסטיילינג.
   2. אם אין לך 4 שנים להתמסר לתואר, קונספט ריכזה עבורך מסלול שמבוסס 100% על התנסות מעשית ומתרכז במה שנכון עבורך ובמה שיוביל אותך לפתח בקלות קריירה בסטיילינג מיד עם סיום הלימודים.
   3. חברות האופנה והרשתות הגדולות מחפשות אותך אצלינו, בוגרים בעלי ידע ונסיון בתחום.
   4. כיתות הלימוד קטנות ומרכזות כ 15 סטודנטים בכל כיתה.
   5. רק בקונספט תתנסו כבר במהלך הלימודים בהרבה הפקות אופנה וסטיילינג במסגרת הלימודים ומחוצה לה.
   6. רק בקונספט תוכרו על ידי אגודת הסטייליסטים בישראל!
   7. רק בקונספט תקבלו כרטיס סטייליסט מקצועי המאפשר עבודה מול הרשתות והמותתגים השונים.
   8. רק בקונספט תצאו עם תיק עבודות עשיר! כי לכל אחד מגיעה הזדמנות לממש את החלום שלו כבר בזמן הלימודים! זה אומר שרק מקונספט תצאו עם תיק עבודות אמיתי ולא רק רעיונות ולוחות השראה… זה אומר שיהיה לכם תיק עבודות ברמה גבוהה וזה אומר שיותר דלתות יפתחו בפניכם עם סיום הלימודים, יהיו לכם יותר פרויקטים להראות וכמובן יהיה לכם יותר בטחון ונסיון כסטייליסטים. חשוב לא?
   9. עם סיום הלימודים תוענק לכם תעודה המאשרת הכשרתכם כסטייליסטים מקצועיים, התעודה המכובדת ביותר בענף.
   צוות יועצי הלימודים של קונספט ישמח לתאם איתך פגישת ייעוץ אישית ללא תשלום. לקבלת המדריך ללימודי עיצוב  או לקביעת פגישת ייעוץ – מלא/י פרטים כאן למטה או התקשר\י 03-5612029

   בעולם מוחצן ודינמי כשלנו, סטיילינג הוא מקצוע מתבקש. כאשר נראות וסגנון הם השולטים בכיפה, אין כמו סטייליסט טוב לשדרוג ההופעה וההרגשה של כל מי שרוצה שידעו שהוא כאן. אם בגדים, אביזרים, אופנה, עיצוב ואמירה סגנונית הם מושגים שמדברים אליכם, לימודי סטיילינג הכוללים לימודי סטיילינג אישי בהחלט יכולים להתאים לכם. מה חשוב לבדוק לפני שנרשמים לקורס סטיילינג, כדי שתדעו שאתם הולכים לקבל את התמורה המלאה לכספכם? הישארו עימנו ותגלו.

   מוניטין

    

   בעולם העיצוב, מוניטין והכרה הם חלק בלתי נפרד מן המשחק. כדי שתעודת הסטייליסט שלכם תדבר בעד עצמה, עליה להיות חתומה על ידי מוסד ללימוד סטיילינג מוכר ומקובל בשוק, בעל מוניטין של מוסד מעולה להכשרת סטייליסטים. בצעו מחקר מקדים על דירוג המוסד אליו אתם שוקלים להירשם, חפשו ביקורות של סטודנטים, והתבוננו ברשימת סגל המרצים.לימוד סטיילינג הכולל לימודי סטיילינג אישי במוסד בעל שם הינו חשוב מאוד. רוב הסיכויים שקורס סטיילינג אישי במוסד שקיבלתם ביקורות חיוביות עליו מסטודנטים, ושסגל המרצים בו מורכב מסטייליסטים שעובדים בפועל בתחום העיצוב, יהיה קורס סטיילינג טוב.

   רצינות

    

   לימודי סטיילינג הכוללים לימודי סטיילינג אישי הם מקצוע חדש יחסית, ועדיין אין מסלול לימודים ודרישות אקדמיות מוגדרות על פיהם בונים המוסדות השונים את תכנית הלימודים. ניתן למצוא קורסים קצרים או ארוכים יותר, שטחיים או מעמיקים. אם אתם רוצים לעסוק בסטיילינג כמקצוע, בחרו ללמוד קורס סטיילינג אישי במוסד שתכנית לימודי הסטיילינג בו היא בהיקף של לפחות 130-100 שעות לימוד. פחות מזה עלול להיות לא מספיק רציני.

   מרכז השמה והתאמה לדרישות השוק

    

   מרכיב חשוב באיכות מוסד הלימודים הוא אפשרויות התעסוקה של בוגרי הקורס. בדקו שתכנית קורס סטיילינג אישי עדכנית ותואמת את דרישות השוק כיום. כמו כן כדאי לבחור במוסד שקיים בו מערך השמה אשר מסייע לבוגרים להשתלב בשוק העבודה. בדקו את יעילות ופעילות מרכז ההשמה באמצעות שיחה עם בוגרי הקורס.

    

   אפשרות להתפתחות והשכלה נוספת

    

   יכול להיות שתסתפקו בלימודי סטיילינג אישי, ומייד עם סיום קורס סטיילינג אישי תשקעו בעבודה ותצללו לתוך עולם הסטיילינג הקסום. יחד עם זאת, יכול להיות שקורס סטיילינג אישי  ישאיר לכם טעם של עוד. לפני שאתם נרשמים ללימודי סטיילינג במוסד זה או אחר, חפשו מוסדות בהם קיימים לימודי המשך רלוונטיים, אליהם תוכלו להירשם במידה ותרצו להמשיך ולהעמיק בתחום.

   אווירה כללית

    

   עצה זו נכונה וטובה עבור כל מוסד וכל תחום לימודי. לפני שאתם נרשמים ללמוד קורס סטיילינג אישי במוסד מסוים, בחנו את האווירה במקום, האם זהו מקום שנעים להיות בו, האם הסטודנטים נראים שלווים ומרוצים, מה האווירה בתחומי המוסד, וכן הלאה. בחרו במוסד שנעים לכם לשהות בו, שקיימים בו מרחבי לימוד שמרחיבים לכם את הלב ופותחים לכם את הראש, שהסטודנטים המסתובבים בו נראים מרוצים ושהאווירה במסדרונות, בקפיטריה ובכיתות הלימוד היא נעימה וחברית.

   מכללת קונספט

    

   רוצים להתחיל קריירה של סטייליסטים? הינכם מוזמנים לסייר באתר של קונספט, המכללה לעיצוב. בקונספט תוכלו ליהנות מלימודי סטיילינג מקיפים המועברים על ידי מרצים מובילים בתחום, וכן ממערך השמה שיעזור לכם להתברג בשוק מיד עם סיום לימוד סטיילינג במכללת קונספט. להרשמה, למענה על שאלות ולפרטים נוספים, השאירו פרטיכם באתר, או התקשרו אלינו, ואחד מנציגינו ישמח לעזור.

   בוגרים ממליצים

   • מדונה שמש

    בוגרת המחלקה ללימודי סטיילינג במכללת קונספט, מנהלת סחר וקריאייטיב‏ ב-‏‎StyleRiver‎‏‏ ו‏‏‎Fashion Stylist ‎‏ ב-‏‎Renuar‎‏‏‏

    עוד בוגרים עובדים >

   • יאנה שניידרמן

    בוגרת המחלקה לסטיילינג במכללת קונספט. עובדת כסטייליסטית בהפקות אופנה, טלוויזה, מרצה בנושאי סטיילינג ועוד.

    עוד בוגרים עובדים >

   • מרגריטה יוספוב

    בוגרת המחלקה המקצועית לסטיילינג במכללת קונספט. מנטורית לסטיילינג אישי ומפיקת סטיילינג בהפקות אופנה למגזינים וקטלוגים.

    עוד בוגרים עובדים >

    גלריית עבודות סטודנטים

    • סטיילינג

    • אלה אוסי

    • אלונה שימונוב

    • הפקות סטיילינג מקצועיות

    • מהפך

    • מהפך

    • נעמי לוי

    • נעמי לוי

    • עינת בן דור

    • קורין בן דויד

    • קרן פרחי

    • רוני וייץ

    • רנד קובטי

    • שרון כספי

    • תצוגת אופנה במתחם התחנה

    • הפקת אופנה