מאז שאת מכירה את עצמך את מודעת לטעם הייחודי שלך. יש כאלה שקוראים לזה חוש אסתטי או פשוט כישרון. לך יש את המתנה הזו. כשאת נכנסת לחלל בנוי, את יודעת מה כדאי לעשות בו כדי ליצור אווירה מסוימת, איזה ריהוט לבחור, הצבעים על הקירות, התאורה…מרגישה איך הכל משתלב ביחד ליצירה אחת שלמה שלך. בקונספט יש לך הזדמנות לרכוש עוד כלים, לקבל תעודה מקצועית ולעבוד בהום סטיילינג.

פיקדון סמל תוך 7 חודשים תוכלו להיות מעצבי בתים בעלי הכשרה מקצועית ותעודה בינלאומית שתעניק לכם את החופש המקצועי ליצור כיד הדמיון.

מוזמנים למקום היחיד שמתמחה בהכשרת סטייליסטים לעיצוב הבית

קורס עיצוב פנים עם התמחות בהום סטיילינג בפיקוח משרד התעשייה והמסחר, מתמקד בנגיעות החכמות שמחוללות שינויים גדולים. הקורס מעמיק בנושאי 'הלבשת' בתים, חללים פרטיים ומסחריים, בחירת האביזרים המתאימים ופרטי העיצוב והריהוט שישלימו את האווירה.

דיפלומה בינלאומית בהום סטיילינג

עם סיום לימודי הום סטיילינג בהצלחה ולאחר הגשת פרויקט הסיום מוענקת דיפלומה בינלאומית מטעם קונספט – המכללה למקצועות העיצוב. דיפלומה זו בצירוף תיק העבודות שלך תהווה את כרטיס הכניסה שלך לתעשיית העיצוב.

היתרון התעסוקתי

מכללת קונספט מרכזת עבורכם משרות בתחום העיצוב ומכשירה אתכם לפתוח עסק עצמאי בתחום העיצוב.
קונספט המכללה לעיצוב מלווה מאות בוגרים, שהקימו במו ידיהם עסקים בתחומי העיצוב
ועוזרת במינוף הרעיונות שלהם וקידום עסקיהם תוך התמקצעותם בתחום.
החלטתם ללמוד בקונספט, אנחנו מתחייבים להצלחה שלכם כמעצבים!

צוות המרצים 

המרצים המתקבלים ללמד במכללת קונספט הינם אנשי מקצוע ותיקים ומוערכים בתחומם, בעלי נסיון קשרים וידע מעשי בתחום, אשר אותו יעבירו לכם בצורה חווייתית ומהנה. חשוב לנו להעניק יחס אישי לכל סטודנט, סבלני וקשוב ועל כן הכיתות קטנות ומאפשרות העמקה וכניסה לפרטים מקצועיים.

לקבלת סילבוס מלא השאירו פרטים  הקורס בראשי פרקים

  מעוניינים לקבל את הסילבוס המלא? השאירו את פרטיכם המלאים ותקבלו סילבוס לתיבת הדוא"ל שלכם.   משך הלימודים:

   מסלול לימודי הום סטיילינג נמשך כשבעה חודשים – מפגש חד/דו שבועי של 4 שעות אקדמיות. לבחירתך לימודי בוקר בין השעות 9:30-12:30 או לימודי ערב בין השעות 18:00-21:00

   תנאי קבלה:

   • ראיון אישי
   • מבחן קבלה- ינתן לפי הצורך
   • רצון, רעב ואהבת המקצוע

    

   לימודי המשך והתמחויות ממסלול זה:

   • יזמות עסקית למעצבים

   סדנאות, סיורים וימי עיון מתפרסמים מעת לעת.

   • קונספט נהפכה להיות המשפחה המלווה שלך, גם לאחר סיום לימודי עיצוב פנים.
    נעמוד לרשותכם ונעזור לכם בצעדיכם המקצועיים הראשונים בעולם האמיתי:  לימודי יזמות עסקית, תכנון ועיצוב פרויקטים אמיתיים, כתיבת קו"ח, פתיחת עסק חדש או עבודה על פרויקט עצמאי.
   • תוכנית לימודים עדכנית ומותאמת לצרכי השוק
   • מרכז השמה פנימי המיועד לבוגרי המכללה בלבד ומציע להם מידי יום עשרות מישרות מלהיבות במקצועות העיצוב.
   • מסלול אימון עסקי ייחודי למעצבים יזמים.
   •  

   לימודי הום סטיילינג מתאימים לכל אוהבי עיצוב פנים, המתחברים לחלק העיצובי יותר מאשר לחלק התכנוני ורוצים להתמחות בעיצוב עצמו.
   אנשים בעלי חוש אסתטי מפותח ותודעה עיצובית גבוהה.
   אין צורך ברקע קודם, קורס הום סטיילינג בנוי באופן מדורג המאפשר לכל אחד להגיע להשגים ולהצליח, זאת תוך שילוב עבודה ושאר החיים במהלך לימודי הום סטיילינג.
   קורס הום סטיילינג מתאים למעוניינים לעשות הסבה מקצועית מלאה או חלקית וגם למי שמעוניין להרחיב את הדעת בלבד.
   אז אם אתם מדמיינים חללים ורוצים לדעת לעצב ולאבזר אותם בעצמכם, אם אתם רוצים לראות אנשים שחיים באווירה נעימה שיצרתם, הגעתם למקום הנכון, פה ניתן להפוך כשרון למקצוע.

   פיקדון סמל*הקורס תחת פיקוח משרד התמ"ת – ניתן לשלם מפיקדון צבאי
   *משרד הביטחון
   *משרד הקליטה
   *המוסד לביטוח לאומי
   לימודי הום סטיילינג מתקיימים בסטודיו מעוצב שנבנה במיוחד עבור הסטודנטים בסטנדרטים בינלאומיים. הכתות והסדנאות מאובזרות בחומרים ועזרים טכניים חדישים, מעבדת מחשבים מתקדמת וספריה גדושה בספרי עיצוב, מגזינים והשראות מכל העולם.
   הרצאות אורח והשתלמויות מקצועיות מתקיימות מידי חודש (ללא תוספת תשלום). כי בקונספט חשוב לנו שתחשפו ותכירו את תעשיית העיצוב והאנשים שמאחורי עולם העיצוב בארץ ובחו"ל. כך תוכלו ליצור קשרים שיעזרו לכם לנתב את דרככם המקצועית, חשיפה זו תמנף אתכם ביתר קלות כמעצבים טריים, תוך הבנה מלאה יותר של כל תהליך העבודה והכרות עם האנשים שבדרך…
   • ספרות מקצועית לכל סטודנט
   • שאל את יועץ הלימודים על מלגת היזמות
   • הקורס תחת פיקוח התמ"ת- ניתן לשלם מפיקדון
   כולנו יודעים שלא מספיק להיות מעצב מוכשר, צריך גם לדעת לשווק ולמכור את הרעיונות שלך כדי להצליח בגדול!

   במסגרת לימודי יזמות עיסקית למעצבים נעניק לך כלים שיווקים ואסטרטגיים לפיתוח עסק עצמאי בתחום עיצוב הבית.

   תלמד את כללי המפתח ליציאה לשוק העבודה, איך להפוך את עצמך למותג ידוע בתחום ההום סטיילינג, מהם השלבים להקמת סטודיו עצמאי, שיווק, מכירות, איך גורמים ללקוחות להגיע דוקא אלינו, בניית תוכנית עסקית, יחסי ציבור ופרסום, דרכים לפיתוח חבילת מיתוג : לוגו, כרטיס ביקור, כלים לפיתוח הקו האישי שלך, זיהוי טרנדים ואופן השימוש בהם בתעשייה ועוד.

   במהלך לימודי יזמות יקבל כל סטודנט ערכה ייחודית שפותחה במכללת קונספט, אשר תלווה אותך בכל שלבי המכירה, העיצוב והייצור ותבטיח הצלחה מלאה בדרכך!

   עזריאליקונספט – המכללה למקצועות העיצוב, ממוקמת במרחק הליכה מעזריאלי (100מ'), קרובה למרכזי תחבורה ציבורית (רכבת, אוטובוסים, מוניות שירות).

   1. קורס הום סטיילינג מוכר ומפוקח על ידי משרד התמ"ת ומטרתו תעסוקתית- פיתוח קריירה בעיצוב הבית.
   2. אם אין לך 4 שנים להתמסר לתואר, קונספט ריכזה עבורך מסלול שמבוסס 100% על התנסות מעשית ומתרכז במה שנכון עבורך ובמה שיוביל אותך לפתח בקלות קריירה בעיצוב בתים מיד עם סיום הלימודים.
   3. כיתות הלימוד קטנות ומרכזות כ 15 סטודנטים בכל כיתה.
   4. לימודי העיצוב מתחילים מהיסוד ומגיעים לרמה גבוהה של הבנה בתכנון, שרטוט ועיצוב.
   5. רק בקונספט תעשו מספר פרוייקטים אמיתיים כבר במהלך קורס הום סטיילינג, אשר יוכלו לשמש אתכם בתיק העבודות שלכם.
   6. פרויקט הסיום- רק בקונספט כל סטודנט מעצב פרויקט גדול אמיתי! כי לכל אחד מגיעה הזדמנות לממש את החלום שלו כבר בזמן הלימודים! זה אומר שרק מקונספט תצאו עם תיק עבודות אמיתי ולא רק דגמים ושרטוטים ב"כאילו" ועם לקוחות מדומים. זה אומר שיהיה לכם תיק עבודות ברמה גבוהה וזה אומר שיותר דלתות יפתחו בפניכם עם סיום לימודי הום סטיילינג, יהיו לכם יותר פרויקטים להראות וכמובן יהיה לכם יותר בטחון ונסיון כמעצבי בתים. חשוב לא?
   צוות יועצי הלימודים של קונספט ישמח לתאם איתך פגישת ייעוץ אישית ללא תשלום. לקבלת המדריך ללימודי עיצוב או לקביעת פגישת ייעוץ – מלא/י פרטים כאן למטה או התקשר\י 03-5612029

   אין ספק כי תחום ההום סטיילינג הוא אחד התחומים המעניינים ביותר שקיימים כיום בשוק, ולא בכדי. מדובר בתחום שמטרתו להפוך את החלל שבו אנו נמצאים (הן פרטי והן מסחרי) ליפה, נעים, מרשים, פונקציונלי ונוח יותר. אם אתם מתעניינים להתפתח בתחום ההום סטיילינג לימודים הם משהו שבהחלט כדאי לשקול. לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

   מהם תנאי הקבלה, משך הלימודים והתכנים הנלמדים בקורס הום סטיילינג?

   תנאי הקבלה ללימודי הום סטיילינג בדרך כלל כוללים ריאיון אישי, ולעיתים גם מבחן קבלה. כמו כן, מרבית המכללות ובתי הספר ללימודי הום סטיילינג, יעדיפו מועמדים להם אהבה, רעב ורצון לעסוק בתחום. הלימודים המקצועיים בתחום ההום סטיילינג אורכים לרוב כשבעה חודשים ומכילים בתוכם מגוון של תכנים. להלן העיקריים שבהם:

   • קורסי מבואות – ובכלל זה יסודות וסודות העיצוב.
   • שרטוט וקריאת תכנית אדריכלית.
   • תאורה – הן טבעית והן מלאכותית.
   • ריהוט ואביזרים.
   • טכניקות ייחודיות לתעתועי עין בעיצוב בלי להוריד קירות
   • עיצוב חדרים שונים – ובכלל זה עיצוב מטבחים, עיצוב חדרי ילדים, עיצוב חללים רטובים, עיצוב פינות אוכל וחדרי מגורים ועוד.
   • חומרים – היכרות עם מגוון רחב של חומרים שונים, וביניהם עץ, ברזל, בטון, זכוכית ופלסטיק.
   • השבחת נכסים – שימוש בהום סטיילינג ככלי להשבחת הנכס לפני השכרה או מכירה.
   • יסודות הצבע – היכרות עם גלגל הצבעים, סוגי צבעים שונים, טכניקות לצביעה ועוד.

   מה חשוב לבדוק לפני שנרשמים לקורס הום סטיילינג?

   כיום קיימים מגוון של בתי ספר ומכללות המציעים לימודי הום סטיילינג, ואם תריצו חיפוש קצר בגוגל תחת המילים "הום סטיילינג קורס", ודאי תמצאו לא מעט תוצאות. עם זאת, חשוב להבין כי לא כל הגופים המציעים קורס הום סטיילינג הם בהכרח גופים איכותיים ומקצועיים, אשר הקורס שלהם מוכר ומפוקח על ידי משרת התמ"ת. לכן, לפני שנרשמים לקורס הום סטיילינג, כדאי מאוד לתת את הדעת בין היתר על הפרמטרים הבאים:

   • הסילבוס הנלמד בקורס – רצוי לוודא שתוכנית הלימודים עדכנית ומותאמת לצרכי השוק.
   • צוות ההוראה – על צוות ההוראה להיות מורכב ממרצים מנוסים, ותיקים ומוערכים, להם ידע מעשי וקשרים בתחום.
   • התעודה הניתנת לסטודנטים בתום הקורס – יש לוודא שמדובר בדיפלומה בינלאומית, המוכרת על ידי משרד התמ"ת.
   • חשוב שהקורס יכלול ידע בעיצוב פנים כגון קריאת תוכניות אדריכליות וכן שרטוט תוכניות בסיסיות כגון תכנית חשמל ותוכנית ריהוט שיש להן ערך רב עבור מעצבי הום סטיילינג.
   • הכרחי לבדוק שהקורס מכיל התנסות אמיתי מול לקוח ולא הכל תאורטי.
   • חשוב מאוד ללמוד את תוכנת הסקצ'אפ.
   • בדקו שאתם מסיימים עם תיק עבודות כלשהו.
   • אפשרות לליווי וייעוץ מקצועי לפני, במהלך ובתום הקורס – ובכלל זה ייעוץ וליווי בכל הנוגע לפתיחת עסק עצמאי בתחום.

   מכללת קונספט

   אצלנו, במכללת קונספט, אנו מקפידים על כיתות לימוד קטנות, לימודים מקיפים – החל מהיסוד ועד לרמה מעמיקה וגבוהה במיוחד, השתתפות בפרויקטים אמיתיים כבר במהלך הקורס ופרויקט סיום גדול, המאפשר לסטודנטים שלנו לסיים את הקורס כשבאמתחתם כבר תיק עבודות מרשים. קורס הום סטיילינג בקונספט כולל לימודי עיצוב פנים בהיקף שמוביל את הבוגרים להבנה מעמיקה יותר בעולם עיצוב הבית ועל כן הם יכולים לקבל עבודות רציניות בתחום ההום סטיילינג.

   בנוסף, הבוגרים שלנו נהנים ממרכז השמה פנימי, באמצעותו הם נחשפים למגוון של משרות איכותיות בתחום, וכמו כן מדיפלומה בינלאומית, המוכרת על ידי משרת התמ"ת ומאפשרת להם להשתלב בתחום ההום סטיילינג בכל מקום בעולם. צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים.

   בוגרים ממליצים

   • אורית שרמן נהרי

    אורית שרמן נהרי היא מעצבת רב תחומית שאספה את כל תחומי התמחותה השונים למקצוע ההום סטיילינג והיא מביאה עימה רוח רעננה ומגוונת מאוד בעשייתה העיצובית.
    לאחר סיום לימודיה בקונספט, שרמן התפרסמה בשל יכולתה הבלתי שגרתית לשלב צבעים בצורה פראית, מפתיעה והרמונית להפליא. עיצוביה המרהיבים הופיעו במספר מגזינים לעיצוב בארץ ובעולם.

    עוד בוגרים עובדים >

   • עליזה כהן

    עליזה כהן מעצבת פנים המתמחה בהום סטיילינג.
    עליזה נבחרה בשנת 2016לאחת מתוך עשיריית המעצבים המובילים בישראל תוך שהיא מתכננת ומעצבת בתים ומגשימה חלומות לאנשים

    עוד בוגרים עובדים >

   • ענת פילצקי

    ענת פילצקי – מעצבת פנים המתמחה בהופם סטיילינג. פילצקי הקימה את המותג שלה לפני מספר שנים ומאז היא עוסקת בתכנון, עיצוב, אבזור וחידוש חללים שבהם
    היא משאירה את החותם האישי שלה.

    עוד בוגרים עובדים >

    גלריית עבודות סטודנטים

    • עיצוב: רוית כהן

    • עיצוב: יעל יערי

    • עיצוב: יעל סנדרוביץ

    • עיצוב: נטלי ישראל

    • עיצוב: אילנה אורן

    • עיצוב: ענת פילצקי

    • עיצוב: אורית שרמן נהרי

    • עיצוב: אורית שרמן נהרי

    • עיצוב: אורית שרמן נהרי

    • עיצוב: רווית כהן

    • עיצוב: נטלי אלל

    • עיצוב: זהבית שיר גרטי

    • עיצוב: זהבית שיר גרטי

    • עיצוב: נטלי אלל

    מספר טלפון למידע ופרטים – 03-5612029