אחת הדרכים להוסיף סטייל לבית היא עיצוב הבית בעזרת פרקטים קוויק סטפ. פרקטים הם דרך נהדרת לעיצוב שהוא גם ייחודי, גם קל לניקוי עם תחזוקה פשוטה, וגם מעניק תחושת חמימות ויופי. לכן, הביקוש לעיצוב הבית באמצעות פרקטים קוויק סטפ רק הולך וגובר עם השנים.

הכתבה הבאה תעזור לכם להבין מה זה פרקט קוויק סטפ, אילו סוגים שונים תוכלו למצוא והכי חשוב, כיצד תעצבו את הבית בעזרת פרקט בצורה האידיאלית!

מה זה פרקט קוויק סטפ?

יש סיבה עיקרית למה עיצוב הבית בעזרת פרקטים קוויק סטפ הפך לטרנד חם בעולם ההום סטיילינג. מדובר על פרקט בלגי בסטנדרט אירופאי, שעומד בתקנים המחמירים ביותר, בעל עמידות נפלאה ואיכות מהטובות ביותר. פרקט קוויק סטפ מיוצר באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, שמוכיחה את עצמה בלי הפסקה.

סוגים של פרקט קוויק סטפ

ישנם מספר סוגים של פרקט קוויק סטפ. הקלאסי ביותר הוא פרקט עשוי מעץ הגומי (או בשמו השני, "עץ האיוואה"), פרקט קלאסי ואיכותי בגימור של לכה או שמן. אופציה אחרת היא קוויק סטפ למינציה, פרקט סינטטי וזול יותר, אך בעל יתרונות כמו עמידות ללחות והגנה משריטות. אופציה שלישית היא פרקט קוויק סטפ פולימרי, בעל עמידות 100% למים. בפרקט זה משתמשים בדרך כלל במוסדות חינוך, בתי עסק, מפעלים, או בחדר האמבטיה.

עיצוב הבית בעזרת פרקטים קוויק סטפ

לפרקט יש תפקיד חשוב בעיצוב פנים. הוא יוצר מראה יוקרתי אך מודרני ועדכני, ועל אף המודרניות שלו, הוא עדיין יוצר אווירה חמימה וביתית. לכן, הוא הבחירה הראשונה של אנשים רבים לעיצוב פנים של הבית.

כדי להתאים את הפרקט באופן אידיאלי להום סטיילינג שלכם, אתם צריכים לחשוב על סוג האווירה שאתם רוצים לייצר. האווירה משפיעה על הבחירה בגוון, ברוחב ובטקסטורה של הפרקט. לדוגמה? בחדר שינה ובחדר ילדים מעדיפים לבחור בגוון בהיר. הסיבה היא שלצבע הבהיר יש אפקט מרגיע, חמים וקליל, שזה מה שאנחנו מחפשים בחדר השינה שלנו. במקרה של מטבח, מומלץ לבחור בפרקט עם גימור לכה, שעמיד לכתמים ורטיבויות וניתן לנקות אותו בקלות. באופן דומה, אם רוצים להתקין פרקט בחדר האמבטיה, צריך שהוא יהיה חסין למים ככל האפשר ולכן יש להוסיף שכבת לכה או לבחור בפרקט המותאם לרטיבות. בחדר המשחקים תוכלו להתפרע עם פרקטים צבעוניים ומהנים יותר.

כשבוחרים פרקט לטובת עיצוב הבית בעזרת פרקטים קוויק סטפ, יש להתחשב גם בתנאים השונים של הבית ובצרכים שלכם. כך, לדוגמה, אם אתם רוצים שהפרקט יכלול פונקציה של חימום רצפה, יש לבחור בפרקט המתאים. דוגמה נוספת היא אם אתם מעוניינים בפרקט מעץ גושני, דעו שיש להוסיף תשתית שתמנע עיוות של העץ.

זה הבסיס לעיצוב הבית עם פרקט, וכמו שאתם רואים, יש הרבה נתונים להתחשב בהם. לכן, תמיד עדיף להתייעץ עם אנשי מקצוע ומעצבים!