תחום האופנה הוא תחום צבעוני ומרתק, אשר מצוי בהתפתחות מתמדת ושואב השראות רבות מהעולם שסביבו. תעשיית האופנה אינה מאופיינת רק בצבעוניות ובחדשנות, אלא גם ובעיקר ברווחיות – שכן מדובר בתעשייה המגלגלת מיליארדי דולרים מדיי שנה בכל רחבי העולם. אין פלא, אם כך, שכיום קיימים לא מעט אנשים המעוניינים ללמוד את התחום ולהתחיל לעסוק בו. אחת הדרכים היעילות והטובות ביותר לעשות זאת, היא באמצעות קורס עיצוב אופנה במכללה מובילה. כיצד תבחרו את המכללה הטובה והמקצועית ביותר בתחום? באמצעות הקורס שהיא מציעה, כמובן. לפניכם כל מה שצריך לדעת על קורס עיצוב אופנה, כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה והמושכלת ביותר בעת בחירת מוסד לימודים.

מה לומדים בקורס עיצוב אופנה?

הסילבוס של קורס עיצוב אופנה עשוי להשתנות מהותית בין מוסד לימודים אחד לאחר. עם זאת, ברוב מוסדות הלימוד האיכותיים והמקצועיים, יילמדו בין היתר הנושאים הבאים:

  • מבואות – קורסים בסיסיים המתקשרים לעולם האופנה, כמו למשל תולדות הלבוש.
  • תפירה מעשית.
  • לימודי ציור אופנה – ובכלל זה איור טכני, איור מערכות לבוש, טכניקות ציור לטקסטורות ובדים ועוד.
  • לימודים עיוניים – סגנונות אופנה, בתי אופנה בעולם, מעצבי אופנה ידועים, השקפות שונות של עיצוב, טרנדים בעולם האופנה ועוד.
  • עיצוב קולקציה – ובכלל זה תכנון נכון, גיבוש רעיון מופשט לכדי עיצוב, התאמת בדים לקולקציה, החלטה על סכמת צבעים ועוד.
  • לימודי גזרות – ישנם מוסדות לימוד רבים אשר מחלקים לסטודנטים שלהם גזרות מוכנות. חשוב לוודא שמוסד הלימודים שאתם מתעניינים בו מלמד כיצד ליצור עצמאית גזרות שונות, בדגש על לימודים לפי מידות (שיטת מילר).

על מה יש לתת את הדעת בעת חיפוש אחר מכללה לעיצוב אופנה?

בעת חיפוש אחר מכללה בה תוכלו ללמוד קורס עיצוב אופנה מקצועי, ישנם פרמטרים רבים שיש לתת עליהם את הדעת. לפניכם כמה מהעיקריים שבהם:

  • סילבוס – חשוב לבקש לקבל את הסילבוס של קורס העיצוב שהמכללה מציעה, לקרוא אותו בעיון ולהשוות אותו לקורסים אחרים. ככל שהסילבוס מקיף ומקצועי יותר – כך סביר להניח שתפיקו תועלת רבה יותר מהקורס.
  • צוות ההוראה – רצוי לוודא שצוות ההוראה של המכללה מורכב מאנשי מקצוע אשר עוסקים בתחום, או שעסקו בו בעבר. ככל שצוות ההוראה מנוסה ומקצועי יותר, כך גם רמת הקורס גבוהה יותר.
  • הרזומה של מוסד הלימודים – חשוב לוודא שמוסד הלימודים שאתם מעוניינים ללמוד בו הוא מוסד לימודים מהימן, מקצועי וכזה שמחזיק בשם טוב בכל הנוגע לתחום העיצוב.
  • ליווי מקצועי בתום הקורס – רוב מוסדות הלימודים האיכותיים, יציעו לסטודנטים שלהם ליווי מקצועי בתום הקורס, אשר יאפשר להם להשתלב בעולם האופנה העולמי באופן חלק ופשוט.

קורס עיצוב אופנה במכללת קונספט

מכללת קונספט מציעה לסטודנטים שלה קורס עיצוב אופנה מקיף ומקצועי, המועבר לסטודנטים על ידי טובי המרצים בתחום האופנה. כל הקורסים במכללה נערכים בכיתות קטנות, המאפשרות למרצים לספק לסטודנטים יחס אישי וממוקד. המכללה דואגת ללוות את הסטודנטים שלה החל מתהליך ההרשמה לקורס, דרך סיום הקורס ועד לאחר השתלבות מלאה שלהם בתעשיית האופנה, או לחילופין, עד להקמת עסק עצמאי בתחום. צרו עמנו קשר כבר היום, ועשו את הצעד הראשון אל עבר קריירה מבטיחה, מרתקת ורווחית בתעשיית האופנה.