הסיפור של קונספט

קונספט נוסדה בשנת 1998 במטרה לעזור לאנשים להגשים את החלום שלהם ולהיות מעצבים מצליחים.

בשנת 1998 החלה התעשייה לדרוש מעצבים בעלי ידע מעשי, פרקטי ולא רק ידע תאורטי כפי שמקובל באקדמיות בארץ. כאן נכנסה קונספט לתמונה והחלה לספק לתעשיית העיצוב מאגרי מעצבים מיומנים שהכשירה באמצעות לימודים מרוכזים ומעשיים המחוברים לתעשיית העיצוב בפועל.

מאז 1998 ועד היום יצרה המכללה רשת קשרים משמעותית עם חברות מובילות בתחומי העיצוב בארץ ובעולם. רשת זו מאפשרת למכללה להציע לבוגריה מקומות תעסוקה רבים וליזום שיתופי פעולה בקנה מידה גדול לבוגרים שבחרו להיות עצמאיים.

צוות המרצים שלנו מורכב כולו מאנשי מקצוע העובדים וחיים עיצוב באופן יומיומי. אנו מחוברים למגמות המשתנות ולצרכים המתעוררים ומתאימים את תכניות הלימוד כך שבסיום לימודי העיצוב יוכלו בוגרינו להשתלב מיידית בעבודה כמעצבים שכירים או עצמאיים.

מכללת קונספט הציבה לה מטרה לקדם את תחום העיצוב ואת תרומתו לחברה, לכלכלה ולתעשייה, היא עושה זאת תוך שילוב ושיתוף הסטודנטים עם גורמי חוץ בפרויקטים מיוחדים ויצירתיים.

אנחנו מאמינים שלימודים חווייתיים ומעשיים מתאימים יותר לתקופה שלנו ועל כן 90% מהלימודים נעשים באמצעים פרקטיים ומעצימים. קונספט הינה המכללה היחידה בישראל המאפשרת לסטודנטים שלה להשתלב תוך כדי הלימודים בתכניות סטאז'. באמצעותן יכולים הסטודנטים לעבוד כמעצבים בפועל, לחוות, להתנסות, לגבש לעצמם תיק עבודות מקצועי ולסיים את הלימודים עם ערך מוסף של ניסיון מקצועי.

לבחירתך מגוון קורסים מעולים: קורס עיצוב ואדריכלות פנים, קורס עיצוב פנים עם התמחות בהום סטיילינג, קורס עיצוב אופנה, קורס תפירה, קורס עיצוב שמלות כלה וערב, קורס סטיילינג, קורס עיצוב והפקת אירועים, קורס עיצוב חלונות ראווה, מכינה לעיצוב ואדריכלות.

להגשים לאנשים את חלומם וייעודם האישי במקצועות העיצוב – אנו פועלים כדי לפתוח לכם את הדלת, לממש את הייעוד שלכם בתחום העיצוב, לתת לכם את כל הידע, הניסיון, מרחב היצירה והצמיחה ולתמוך בכם ביציאה לעבודה כמעצבים.
בוגרי מכללת קונספט עובדים בתחום העיצוב

הבוגרים שלנו מסיימים את לימודיהם כשבידם הידע, הכלים, הניסיון והביטחון העצמי ליישם ולהגשים את חלומם.

מעצבים רואים את העולם בצורה אחרת. אם אתה טיפוס ש"מחובר" לעולם העיצוב ורוצה להעמיק את הידע ולהתחיל קריירה באחד ממקצועות העיצוב, מקומך איתנו.
הלימודים מרוכזים ומותאמים לאנשים עסוקים אשר מעוניינים לשלב בין לימודים, משפחה ועבודה בצורה הרמונית וליהנות מכל העולמות.
מבנה הלימודים ותכני הלימוד במכללת קונספט מורכבים באופן מיוחד מצעדים מדורגים ונוחים להבנה ובשיטת לימוד ייחודית ותומכת.

עם סיום לימודי עיצוב במכללה ולאחר הגשת פרויקט הסיום מוענקת דיפלומה בינלאומית מטעם קונספט – המכללה למקצועות העיצוב. דיפלומה זו בצירוף תיק העבודות שלך תהווה את כרטיס הכניסה שלך לתעשיית העיצוב.

• בוגרי קונספט מקבלים הרשאה להיכנס לפלטפורמה סגורה של השמה מקצועית למעצבים, אשר בה מתפרסמות
משרות בלעדיות מדי יום.

• קונספט מספקת לבוגריה שירותי כתיבת קורות חיים מקצועיים אשר ידגישו את כישוריהם.

• המסלול היזמי: קורס יזמות עסקית למעצבים (קישור לדף) מסייע לבוגרים להשתלב בהצלחה בתעשייה כמעצבים
עצמאים, בעלי עסק. זהו קורס ממוקד אשר מציג בפני הבוגרים את הדרכים ליצור קהל לקוחות גדול באמצעות
תקציב דל, שיטות לשיווק עצמי, כתיבת תכנית עסקית וחשיפה לכל הצעדים שחייבים לעשות בדרך לעצמאות
מוצלחת. במהלך הקורס ייפרשו בפניך הסודות של תעשיית העיצוב – סיפורי הצלחה וכישלון של מעצבים דומים
ותובנות מניסיון מקצועי רב שנים.

• השתלמויות מקצועיות: נוסף על תכנית הלימוד, מעמידה מכללת קונספט לרשות הסטודנטים והבוגרים פעילות
ענפה הכוללת שיתופי פעולה, הפקות אופנה וסטיילינג, הרצאות, סיורים ועוד, אשר מביאים אותם לנקודת הזינוק
הטובה והמקצועית ביותר בישראל.

לימודי העיצוב בקונספט מתקיימים בסטודיו מעוצב שנבנה במיוחד עבור הסטודנטים בסטנדרטים בינלאומיים. הכיתות והסדנאות מאובזרות בחומרים ועזרים טכניים חדישים, מעבדת מחשבים מתקדמת וספרייה גדושה בספרי עיצוב, מגזינים והשראות מכל העולם.
צוות יועצי הלימודים של קונספט ישמח לתאם איתך פגישת ייעוץ אישית ללא תשלום. לקבלת המדריך ללימודי עיצוב  או לקביעת פגישת ייעוץ – מלא/י פרטים כאן למטה או התקשר/י 03-5612029

מלאו את הטופס ונציג ישוב אליכם בהקדם