אודותינו

קונספט- המכללה לעיצוב נוסדה בשנת 1998, במטרה לשרת אנשים יצירתיים השואפים לעסוק בעיצוב ולפתוח בפניהם את ההזדמנות להשתלב בתעשייה . קונספט- המכללה לעיצוב,הינה הגדולה מבין המכללות לעיצוב בארץ, והיא מהווה מוסד לימודי בכיר בתחומי העיצוב. מכללת קונספט מעניקה דיפלומה מקצועית- בינלאומית בכל תחומי הלימוד המתקיימים בה. קונספט, הינה המכללה היחידה בישראל המאפשרת לסטודנטים להשתלב בתוכניות סטא'ז, אשר באמצעותן יוכל  הסטודנט לעבוד כמעצב בפועל , לחוות, לגבש תיק עבודות מקצועי ולסיים את הלימודים עם ערך מוסף של ניסיון מקצועי . קונספט- המכללה לעיצוב הציבה מטרה לקדם את העיצוב ותרומתו לחברה, לכלכלה ולתעשייה. המכללה מהווה מרכז ללימודי תעודה במגוון רחב של מקצועות בתחום העיצוב, המעודכן במגמות העכשוויות ובהיבט לעתיד, תוך שילוב ושיתוף פעולה עם גורמי חוץ בתחומי העיצוב והתעשייה.

__________________________________________מטרת המכללה:

לעזור לאנשים להגשים את חלומם וייעודם האישי בתחומי העיצוב.

אי אפשר להתווכח עם תוצאות:

הסטודנטים המסיימים אצלינו מרוצים, סיימו בהצלחה את הקורס והם מקצועיים בתחומם, בעלי ביטחון מקצועי ומסוגלים להשתלב מיידית בעבודה כשכירים או עצמאים.

קהל היעד הינו כל מי שנושא העיצוב קרוב ללבו ורוצה לשלבו כערך מוסף מקצועי וכן בעלי מקצועות שונים המעוניינים לעשות הסבה מקצועית. עיצוב ניתן ללמוד בכל גיל, במטרה להשתלב באופן מקצועי בעולם היצירתי והמאתגר של תחומי העיצוב.

מסלולי הלימודים כוללים סטיילינג, הום סטיילינג, סטיילינג, עיצוב חלונות ראווה, עיצוב והפקת אירועים, עיצוב אופנה,עיצוב פנים, עיצוב תעשייתי, עיצוב גרפי ובניית אתרים וסופו של כל קורס אנו ממליצים על לימודי מנהל עסקים למעצבים (מודל עסקי אשר פתחנו במיוחד עבור המעצבים בוגרי קונספט).

כמו כן, ניתן להצטרף למכינה קדם אקדמאית לעיצוב , המכינה את הסטודנטים למוסדות המספקים תואר ראשון כבצלאל, שנקר וכיו'.

ההתמחות של קונספט הינה בהענקת הסבה מקצועית לסטודנטים ומאפשרת לכל סטודנט לעשות סטאז' בתחום אותו בחר, כך שיוכל לצאת לשוק עם תיק עבודות מגוון וערך מוסף של ניסיון מקצועי ראשוני.

הקורסים לעיצוב נבנו ביסודיות ,תוך שימת דגש על יעילותם במתן ידע מעשי לסטודנטים, אשר באמצעותו יוכלו ליטול חלק בפעילות העסקית בארץ.

על כן המודל של הקורסים הינו ייחודי ביותר ומתאים ללימוד של קהל יעד כה ספציפי של מעצבים, אשר מחפשים מידע ענייני, מרוכז ומעשי.

הקורסים כוללים לימודים להקניית ידע תיאורטי לצד התנסות מעשית עשירה, לימודי תוכנה רלוונטית ויישום מתמיד של היסודות הנלמדים.

כל  מסלולי הלימוד בקונספט - המכללה לעיצוב, כוללים סיורים מקצועיים,התמחויות וחשיפה מרבית לענפי העיצוב הרלוונטיים, לספקים, חומרים וכד' והתנסויות בפרויקטים בשיתוף עם גופים במסחר ובתעשייה.

הלימודים בקונספט מתקיימים בחדרים מרווחים ובכל כיתה מספר מוגבל של סטודנטים ,

על מנת לשמור על לימוד אישי ופרטני המאפשר הספק גבוה ורמת הבנה גבוהה של כל סטודנט, דבר המוכיח עצמו מידי שנה עם סיומם של המעצבים הטריים את תוכנית הלימוד והשתלבותם בשוק העבודה.

עם סיום הלימודים מוענקת לסטודנט תעודה מקצועית בינלאומית.

צוות המרצים במכללה נבחר בקפידה על פי כישוריו ,יכולת ההוראה שלו וכן על פי ניסיונו בתחום. המרצים עוסקים בפועל באדריכלות ו/או עיצוב ומרצים באקדמיות המובחרות בארץ.

מכללת קונספט מעמידה לרשות הסטודנטים צוות תמיכה בכתיבת קו"ח וכן ייעוץ והשמה בתחומי העיצוב. בוגרי המכללה מוזמנים לקבל ייעוץ עסקי חינם לפתיחת עסקים וכיו'. מכללת קונספט עובדת עם עמותות שונות לקידום מעצבים, אשר עוזרות להם במימון ראשוני של העסק, שיווק ויחסי ציבור.

__________________________________________המוטו שלנו:

"אם אתה יכול לחלום את זה, אתה יכול לעשות את זה"!

צוות קונספט שם לעצמו מטרה לעזור לך להגשים את החלום, וכך באמצעות מיטב המרצים והידע המקצועי, בכיתות קטנות ולימוד אישי ומעשי, מסיימים כל שנה מיטב המעצבים את מסלולי הלימוד השונים בעיצוב ומשתלביםבאמצעותנו בקלות בשוק העבודה.

עשה גם אתה את הצעד הראשון לעבר החלום!

בכבוד רב,

הילה מגן,

מנהלת המכללה.